O NÁS

Vážení obchodní přátelé,

dovolte mi abych Vám stručně představil naši společnost. Společnost AUTODIAGNOSTIKA KLOC, s.r.o. byla založena v roce 2011, jako navazující podnikatelský subjekt předešlé živnostenské činnosti v oboru prodeje diagnostické techniky. Naše společnost si vybudovala v oblasti prodeje diagnostické a měřicí techniky stabilní pozici a dobré jméno na českém i evropském trhu.

Všem našim zákazníkům a obchodním partnerům se vždy snažíme poradit podle našeho nejlepšího vědomí a svědomí.

Obchodní vztahy s našimi zákazníky a obchodními partnery chráníme pojištěním právní ochrany u D.A.S. pojišťovny a pojištěním podnikatelských rizik u pojišťovny UNIQA.

Naše internetový obchody se úzce specializují na prodej kvalitních produktů měřicí techniky a sériové a paralelní diagnostiky pro osobní a nákladní vozidla a motocykly.

Spolu s internetovými obchody provozujeme pro naše zákazníky i související internetové projekty poprodejních služeb a bezplatnou telefonickou linku +420 800 66 44 66 (dostupnou i pro volající ze Slovenska).

Mezi naše silné stránky patří praktické zkušenosti s nabízenou diagnostickou technikou a přímé vazby na jejich výrobce. Produkty, které naleznete v našem sortimentu jsme nejprve řádně otestovali, abychom poznali jejich funkčnost a kompatibilitu.

Naše online projekty provozujeme na vlastní infrastruktuře, proto je můžeme neustále rozvíjet a dále zdokonalovat. Viz. např. projekty diagacademy.cz, idelphi.cz, megamacs.cz, own-cloud.org, wiki.autodiagnostik.cz a na dalších pracujeme.

Veškeré námi nabízené produkty a služby jsou poskytovány v souladu s autorským právem. Neprodáváme plagiáty a neposkytujeme cracklý software. Čínské plagiáty automobilové diagnostiky umí dnes objednat a importovat do ČR opravdu každý.

Nejvíce se od většiny našich konkurentů odlišujeme právě etickým přístupem k obchodu. Naše etické zásady si můžete přečíst v našem etickém kodexu.

Český nezávislý servis se ve snaze ušetřit často přikloní k nákupu nejlevnější diagnostiky a tím nevědomky podporuje neseriózní prodejce, kteří pouze přeprodávají předražené čínské plagiáty, přitom krátí DPH a daň z příjmu a navíc distribuují "kradený" respektive nelicencovaný software. Je na každém z Vás, zda-li chcete podporovat tyto zloděje a zároveň stavět Vaše dobré služby pro Vaše zákazníky pouze na používání čínských klonů a tím riskovat možný postih.


Za společnost AUTODIAGNOSTIKA KLOC, s. r. o.

Pavel Kloc

Hella Gutmann
Solutions

MULTIZNAČKOVÁ DIAGNOSTIKA
AUTORIZOVANÝ DISTRIBUTOR
IMPORTÉR
+ DISTRIBUTOR

Delphi
Phinia

MULTIZNAČKOVÁ DIAGNOSTIKA
SUPPORT, IMPORTÉR, DISTRIBUTOR
IMPORTÉR
+ DISTRIBUTOR

Značková diagnostika
VCDS (VAG-COM)

SÉRIOVÁ DIAGNOSTIKA
AUTORIZOVANÝ DISTRIBUTOR
DISTRIBUTOR

Značkové systémy
Secons

SÉRIOVÁ DIAGNOSTIKA
AUTORIZOVANÝ TOP DISTRIBUTOR
TOP DEALER

Automobilový
osciloskop MTPRO

PARALELNÍ DIAGNOSTIKA
VÝHRADNÍ DISTRIBUTOR
IMPORTÉR

Digitální autoskopy
Hantek

PARALELNÍ DIAGNOSTIKA
VÝHRADNÍ DISTRIBUTOR
IMPORTÉR

Hlavní menu