Vítejte na autodiagnostik.cz. Můžete se

Back to Top


Vážení návštěvníci,
objednávky prosíme nyní pouze telefonicky na bezplatné lince 800 66 44 66, nebo na E-mailové adrese jarkovska@autodiagnostik.cz.

Právě migrujeme na nový internetový obchod. Omlouváme se za případné zdržení.


VIS - VAG INFO SYSTEM

Podrobnosti

VIS - VAG INFO SYSTEM 5.0

VIS - VAG Info Systém je podrobná elektronická diagnostická příručka pro práci s programem VAG-COM (VCDS) od verze 304 do současnosti. Systém obsahuje stovky diagnostických postupů a návodů, jak provádět v jednotlivých řídicích jednotkách pokročilé diagnostické funkce kódování, přizpůsobení, základní nastavení, mazání adaptačních hodnot, učení funkcí atd. Přesné postupy a diagnostické procedury jsou popsány krok za krokem. Vše je popisováno srozumitelnou formou i pro začátečníky nebo amatéry.

Informace v programu jsou řazeny podle značky, typu vozidla, řídicí jednotky a typu diagnostické procedury. Program současně obsahuje rozsáhlou databázi diagnostických postupů pro testy a různá nastavení motorů a převodovek. V případě motorových jednotek jsou v programu VIS velmi podrobně popsány kontrolní postupy. Uživatel může snadno provádět kontroly snímačů polohy pedálu plynu, EGR, počátku vstřiku či aktivovat tempomat. Databáze postupů je opravdu rozsáhlá. Celkovou komplexnost diagnostických dat podtrhuje i možnost vyhledávání doporučeného postupu odstranění závady v objemné databázi několika tisíc chybových kódů.

Databáze popisů závad

VIS současně disponuje rozsáhlou databází několika tisíc chybových kódů, vč. popisů závad a doporučení pro jejich odstranění. Vyhledávací pole je umístěno v nástrojové liště programu, což uživateli umožňuje okamžité vyhledávání v obsáhlé databázi. Podrobné popisy závad a návody pro jejich odstranění šetří každému uživateli desítky hodin ročně a rapidně zvyšuje návratnost investice do originálního diagnostického kabelu HEX-CAN USB.

Vhodné jako příručka pro VAG-COM 304 a 409

Stovky návodů je možné požívat i se staršími verzemi programu VAG-COM. Zejména verzemi, které je možné spustit se staršími verzemi káčkového kabelu VAG KKL USB. Uživatelské prostředí programu ani logika diagnostických postupů se nezměnila. Příručka v sobě shromažďuje přesné popisy diagnostických procedur krok za krokem.

Umístění diagnostických zásuvek

Diagnostická příručka VIS obsahuje databázi fotografií, zachycujících umístění diagnostických zásuvek ve vozidlech koncernu VAG.

Výběr z diagnostických procedur

  • Seřízení xenonových světlometů
  • Základní nastavení podávacího čerpadla
  • Základní nastavení turbodmychadla
  • Základní nastavení EGR
  • Základní nastavení škrticí klapky
  • Základní nastavení snímače úhlu natočení volantu
  • Základní nastavení snímače tlaku brzdové kapaliny

Program je určený pro platformu MS Windows.

Vozidla zdokumentovaná v dílenské příručce VIS

Audi
A1 (8X), A2 (8Z), A3/S3/RS3 a Cabrio (8L/8P), A4 a Cabrio (8D), A4/S4/RS4 a Cabrio (8E/8H/8K),A5/S5 a Cabrio (8F/8T), 100/V8/A6 (4A), A6/S6/RS6 a Allroad (4B/4F), Q3 (8U), Q5 (8R), Q7 (4L), A7 (4G), A8/S8 (4D/4E/4H), TT (8N/8J), R8 (42).

Seat
Alhambra (7M), Altea (5P), Arosa (6H), Exeo (3R), Ibiza/Cordoba (6K/6L/6J), Inca (9K), Leon/Toledo (1L/1M/1P/5P)

Škoda
Fabia (6Y/5J), Felicia (6U), Octavia (1U/1Z), Pick Up (67), Roomster (5J), SuperB (3U/3T), Yeti (5L).

Volkswagen
Amarok (2H), Caddy (9K/2K), Corado (50), LT2 (2D), Crafter (2E), Eos (1F), Fox (5Z), Golf Cabrio (1E), Golf/Bora/Vento/Bora (1H,1J/9M,1K/5K), Golf Plus (52/5M), Goll/Parati/Saverio/Pointer (5Z, 5X), Lupo (6E/6X), New Beetle a Cabrio (1C/1Y/9C), Polo/Polo Classic/Polo Sedan/Polo Vivo (6N/6R, 9A/9N/6R), Passat (3A/3B/3C), Passat CC (35), Phaeton (3D), Sharan (7M), Tiguan (5N), Touareg (7L, 7P), Touran (1T), Transporter/ EuroVan (70/7D/7H/7J/7E/7F) 

Minimální konfigurace
Minimální konfigurace pro spuštění a běh aktuální verze aplikace je PC s procesorem Intel Pentium III 1GHz (nebo AMD), operační pamětí 128 MB RAM s operačním systémem Microsoft Windows XP a vyšším. 

Obsah balení Dodávka obsahuje:
1x licenční list s přístupy pro stažení a aktivaci software


Ukázky

Datasheet Není k dispozici
Videa Není k dispozici
Obrázky
VIS - Ukázka 2

VIS - Ukázka 3

Hodnocení

Hodnocení produktu: VIS - VAG INFO SYSTEM

Jak hodnotíte tento produkt? *

  1 hvězda 2 hvězdy 3 hvězdy 4 hvězdy 5 hvězdy
Technická podpora
Uživatelská přívětivost
Užitnost
Kompatibilita
Cena/výkon