Vítejte na autodiagnostik.cz. Můžete se

Back to Top


Vážení návštěvníci,
objednávky prosíme nyní pouze telefonicky na bezplatné lince 800 66 44 66, nebo na E-mailové adrese jarkovska@autodiagnostik.cz.

Právě migrujeme na nový internetový obchod. Omlouváme se za případné zdržení.


Transportní kufr HT-3

Podrobnosti

TRANSPORTNÍ KUFR HT-3

Kufr byl speciálně navržen a vyroben pro ukládání a transport diagnostických hlav FCOM, FiCOM, HiCOM, ToCOM, PSA-COM, RenCOM, VAG-COM a s ohledem na nezanedbatelné množství, ne námi, prodaných plagiátů i pro VAS či ELM327.

Velký výřez ve spodní části je určen pro snadné uložení smotaného kabelového vedení, diagnostických redukcí nebo například prodlužovacího kabelu se zesilovačem.

Druhá část odolného plastového kufru, ukrývá za odepínacím víkem, odkládací prostor pro uložení technické dokumentace ve formátu A4, popř. CD/DVD disků či nemalého množství smotaných kabelů a dalších diagnostických adaptérů.

Předností transportního kufru je usazení pro diagnostické hlavy zhotovené na míru. Ochranné lůžko zajišťuje stabilní uložení diagnostických kabelů a tím je chrání proti nechtěnému poškození. Výstelka z PE pěny absorbuje nechtěné nárazy a vibrace.

Technické specifikace

Výplň kufru je vyrobena z PE pěny s uzavřenými póry. Uzavřená buněčná struktura zaručuje nejen vysokou trvanlivost a odolnost proti vnějším tlakům při přepravě, ale i vynikající odolnost proti vlhkosti, chemikáliím a hnilobě.

Vnější rozměry kufru jsou 357 x 305 x 80 mm. Plastový kufr je výrobkem německého výrobce.

Obsah balení Dodávka obsahuje:
1x Plastový kufr
1x výplně neobsazených výřezů


Ukázky

Datasheet Není k dispozici
Videa Není k dispozici
Obrázky Není k dispozici

Hodnocení

Hodnocení produktu: Transportní kufr HT-3

Jak hodnotíte tento produkt? *

  1 hvězda 2 hvězdy 3 hvězdy 4 hvězdy 5 hvězdy
Technická podpora
Uživatelská přívětivost
Užitnost
Kompatibilita
Cena/výkon