Vítejte na autodiagnostik.cz. Můžete se

Back to Top

Tlaková sonda HDS 26A

Details

Tlaková sonda HDS 26A

Tlaková sonda HDS 26A je optimální prostředek pro dokonalou diagnostiku tlaku v palivovém systému, který výrazně ovlivňuje kvalitu a efektivitu servisu moderního automobilu. Představuje přesnou tenzometrickou jednotku, která převádí tlakové hodnoty působící v jejím vstupním potrubí na elektrické signály. Výstupní napětí je přímo úměrné tlaku nebo podtlaku.

Využívá se jako převodník tlaku k vybraným diagnostickým zařízením a automobilovým osciloskopům. Hlavním přínosem této sondy pro diagnostiku závad u vozidel, je měření systémových tlaků v palivovém systému motorů.
Tato sonda je natolik přesný měřicí a registrační přístroj, že je možné ji využít i pro jiné účely. Je však nutné při práci respektovat uvedené tlakové rozsahy, uvedené v technických parametrech.

Analogová tlaková sonda HDS 26A se vyznačuje vysokou přesností a flexibilitou. Tato sonda má výstup ve formě jednosměrného napětí odpovídajícímu tlaku / podtlaku (1 bar = 1 V), proto je vhodná pro různé aplikace a pro diagnostická měřicí zařízení různých výrobců.

Technické parametry

• Napájecí napětí: 12 - 15 V (jednosměrné)
• Přesnost: ± 0,5%
• Rozsah měření: -1,00 až 8,00 bar
• Výstupní napětí: -1,00 V až 8,00 V
• Pracovní teplota: 0 - 30°C

Pracovní prostředí:

Při měření tlaku paliva upevněte sondu za závěsné zařízení na kovové části tak, aby elektrické části sondy nepřicházely do styku s palivem.

Pracovní poloha:

Kovovou část sondy zavěste na uzavírací zařízení kapoty vozidla. Měřenou tlakovou soustavu vozidla napojte pomocí "T" přípojky na vstupní potrubí sondy tak, aby se vodiče elektrického proudu nedostaly do styku s palivem.

Obsah balení

Dodávka obsahuje:
1x Tlaková sonda
1x Napájecí kabel s krokodýlky
1x T-kus
1x Instalační CD


Ukázky

Videa

YotuTube

Obrázky Není k dispozici

Hodnocení

Hodnocení produktu: Tlaková sonda HDS 26A

Jak hodnotíte tento produkt? *

  1 hvězda 2 hvězdy 3 hvězdy 4 hvězdy 5 hvězdy
Technická podpora
Uživatelská přívětivost
Užitnost
Kompatibilita
Cena/výkon