Vítejte na autodiagnostik.cz. Můžete se

Back to Top


Vážení návštěvníci,
objednávky prosíme nyní pouze telefonicky na bezplatné lince 800 66 44 66, nebo na E-mailové adrese jarkovska@autodiagnostik.cz.

Právě migrujeme na nový internetový obchod. Omlouváme se za případné zdržení.


FCOM Reload

Podrobnosti

FCOM Reload

Pro koho je služba FCOM Reload určena?

Služba je určena pro všechny majitele a uživatele systému FCOM. Účelem služby je vzdělávat uživatele programu a poskytovat mu pomoc při potížích s diagnostickým systémem. Službu mohou využít i uživatelé, kteří FCOM nezakoupili u nás. Pokud jste zakoupili FCOM u jiného prodejce a nejste spokojeni s úrovní technické podpory, přejděte pod naší správu.

Diagnostický systém FoCOM je určen pro automechaniky popřípadě kvalifikované techniky, kteří mají příslušné vědomosti v oblasti diagnostiky vozidel a měřicí techniky.

Společnosti SECONS s.r.o. a AUTODIAGNOSTIKA KLOC, s.r.o. nejsou nijak propojeny s Ford Motor Company.

Tato služba je určena samozřejmě i pro nové zákazníky, kteří diagnostický systém FCOM ještě nevlastní a jsou ochotni si připlatit za služby technické podpory.

Zakoupením služby FCOM RELOAD získáte:

Telefonickou podporu
S uživateli služby FCOM Reload aktivně řešíme problémy nejen technického charakteru, ale i problémy s instalacemi a aktualizacemi HW a SW. Uživatelé služby Reload jsou při řešení problémů vždy upřednostňováni. Předplatitelé služby Reload mohou využít bezplatnou linku 800, či zpětné volání. Z důvodů identifikace volajícího předplatitele je nezbytná registrace max. 2 telefonních čísel.

Online podporu pomocí vzdálené plochy
Ne vždy je telefonická podpora dostačující. Pokud z jakéhokoliv důvodu si uživatel služby Reload neví rady, nebo nechce sám softwarový problém řešit, máme řešení. Pomocí zabezpečeného připojení se spojíme s Vaším PC s společně s telefonickým hovorem Vám pomůže problém odstranit, nebo alespoň identifikovat vážnost problému. Podmínkou je připojení k internetu. Spojení probíhá prostřednictví profesionálního a bezpečného software. Po celou dobu spojení máte naprostou kontrolu nad prováděnými operacemi. Pro více informací nás prosím kontaktujte.

Emailovou podporu
Pokud uživatel služby preferuje emailovou komunikaci může kontaktovat technickou podporu s emailovým požadavkem, nebo požadavkem podaným prostřednictvím systému RMA. Systém RMA je koncipován především pro účely podávání reklamací.

Informační servis
Častý problém, se kterým se v praxi setkáváme, je nedostatečné a nepravidelné aktualizování programu FCOM ze strany uživatele. Z tohoto důvodu jsme zavedli pouze pro naše zákazníky emailový informační servis. Prostřednictvím informačního servisu focom.cz, pravidelně informujeme o aktualizacích programu a vydaných manuálech. Součástí infoservisu je také technický bulettin. Informační servis neslouží jako reklamní sdělení.

Technické manuály a bulletiny
Pro předplatitele služby FCOM Reload připravujeme a dokumentujeme nejčastěji poptávané diagnostické procedury. a technické bulettiny, které obsahují stručné diagnostické návody a popisy řídich systémů koncernu FMC.

Zdarma instalace programu v naší provozovně
Po dobu předplatného služby FCOM Reload nabízíme všem jejím uživatelům zdarma instalaci, aktivaci či aktualizaci programu na naší pobočce. Řada zákazníků nás pravidelně navštěvuje, nebo nám PC posílá z důvodů kontroly a aktualizace software. V rámci osobní návštěvy Vám nabídneme dostupnou nebo nově vypracovanou technickou dokumentaci v tištěné podobě zdarma.

Převzetí záruky a záručních oprav
Pokud jste nezakoupili diagnostiku FCOM u naší společnosti, aktivací služby FCOM Reload přejdete pod naší správu a získáte tak možnost řešit reklamační řízení komfortně - přímo s naší společností. Pro převzetí záruky nám postačí pouze číslo Vašeho kabelu, o všechno ostatní se již postaráme. V případě, že jste zakoupili systém FCOM bez dokladů, nezoufejte. Pokud je HW v záruční lhůtě, tak přechodem pod naši správu získáte znovu záruku.

Obsah balení Dodávka obsahuje:
1x CZ manuál FCOM
1x CZ instalační a aktivační manuál
1x Set dokumentace FCOM vydané k datu objednávky (focom.cz)
Dodávka neobsahuje

Diagnostický kabel FCOM.


Ukázky

Datasheet Není k dispozici
Videa

YotuTube

Obrázky Není k dispozici

Hodnocení

Hodnocení produktu: FCOM Reload

Jak hodnotíte tento produkt? *

  1 hvězda 2 hvězdy 3 hvězdy 4 hvězdy 5 hvězdy
Technická podpora
Uživatelská přívětivost
Užitnost
Kompatibilita
Cena/výkon