Vítejte na autodiagnostik.cz. Můžete se

Back to Top


Vážení návštěvníci,
objednávky prosíme nyní pouze telefonicky na bezplatné lince 800 66 44 66, nebo na E-mailové adrese jarkovska@autodiagnostik.cz.

Právě migrujeme na nový internetový obchod. Omlouváme se za případné zdržení.


Vzdálená podpora

Prostřednictvím programu Teamviewer řešíme s našimi zákazníky nejen běžnou podporu při instalaci programu, ale i zaškolování do obsluhy. Pokud potřebujete pomoc, pak Vás od úspěšné technické podpory dělí následující 2 kroky:

2 kroky, které Vás dělí od pomoci v reálném čase


Stáhněte si program a spusťte ho
Kliknutím na obrázek spustíte stahování programu Teamviewer:


Nebo můžete využít přímý odkaz ke stažení:
https://get.teamviewer.com/mt-pro

Po stažení si program spusťte a vyplňte Vaše jméno. Vaše celé jméno (ne přezdívka) je pro nás důležité, protože Vás program Teamviewer automaticky zařadí do našeho adresáře. V budoucnu Vás snadno identifikujeme a tím nám všem ušetříme čas.


Zavolejte na naši bezplatnou zákaznickou linku (+420) 800 66 44 66

Zavolejte na naši zákaznickou linku +420 800 66 44 66. Připomínáme, že bezplatné volání mohou využít i volající ze Slovenska.

Jakmile budeme připraveni se s Vámi spojit, program Teamviewer Vás vyzve, abyste nám umožnili vzdálené ovládání. Pokud nekliknete na tlačítko povolit, není možné, abychom se k Vám připojili.

Aplikace Temaviewer je naprosto bezpečná. Využíváme plně licenovanou verzi, abychom Vám byli blíž. Více informací o programu Teamviewer naleznete na stránkách výrobce.


.