Vítejte na autodiagnostik.cz. Můžete se

Back to Top


Vážení návštěvníci,
objednávky prosíme nyní pouze telefonicky na bezplatné lince 800 66 44 66, nebo na E-mailové adrese jarkovska@autodiagnostik.cz.

Právě migrujeme na nový internetový obchod. Omlouváme se za případné zdržení.


Háček Spire - 4mm s jehlou

Podrobnosti

Háček SPIRE - 4mm s jehlou

Vysoce kvalitní výsuvný měřicí hrot se skrytou jehlou umožňuje napojení na izolovaný vodič, bez nutnosti odstranění izolantu. Hrot je výrobkem tradičního německého výrobce Hirschmann. Po stlačení jednoduchého mechanizmu se rozevře výsuvná čelist ukrývající nepatrnou jehlu. Čelist hrotu obejme měřený vodič a při uvolnění pevně sepne, přičemž jehla pronikne izolací. Díky malému průměru jehly dojde k minimálnímu narušení izolace vodiče. Konstrukce hrotu umožňuje napojení na kabelové vodiče o průřezu od 0,25mm do 1,5mm a do max. průměru vodiče až 3,5mm. 

Hrot má ergonomický snadno uchopitelný tvar. Rukojeť je tvořena z ochranné 4 mm zásuvky z mosazi. Tělo hrotu je vyrobeno z odolného plastu. Zásuvka hrotu je řešena systémem 4 mm pro připojení banánkového konektoru. Hrot je vhodný a plně kompatibilní pro připojení měřicích kabelů BNC Professional a BNC Expert.

Háček SPIRE - 4mm s jehlou je možné použít jako příslušenství ke všem typům osciloskopů. Hrot je možné připojit k měřícímu kabelu nebo vedení s konektorem 4m typ banánek. 


Ukázky

Datasheet Není k dispozici
Videa Není k dispozici
Obrázky

Hodnocení

Hodnocení produktu: Háček Spire - 4mm s jehlou

Jak hodnotíte tento produkt? *

  1 hvězda 2 hvězdy 3 hvězdy 4 hvězdy 5 hvězdy
Technická podpora
Uživatelská přívětivost
Užitnost
Kompatibilita
Cena/výkon

Související produkty