Vítejte na autodiagnostik.cz. Můžete se

Back to Top


Vážení návštěvníci,
objednávky prosíme nyní pouze telefonicky na bezplatné lince 800 66 44 66, nebo na E-mailové adrese jarkovska@autodiagnostik.cz.

Právě migrujeme na nový internetový obchod. Omlouváme se za případné zdržení.


Základní školení & Odborná školení

K vybraným produktům sériové a paralelní diagnostiky nabízíme základní školení zdarma. Základní zaškolení se skládá z teoretické a praktické části. Teoretickou část je možné uskutečnit prostřednictvím vzdáleného připojení k Vašemu PC. Praktická část je provedena buď na simulátoru, nebo přímo na automobilu. Školíme pouze v Praze.

Teoretické zaškolení

Teoretická část zahrnuje představení ovládacího programu a obeznámení uživatele se základními i pokročilými funkcemi v plném rozsahu.

Skoleni teorie

Cílem zaškolení je, aby si uživatel osvojil ovládání programu v plné míře. Praktická část probíhá s odstupem času po teoretické, aby se uživatel mohl na další pokrok připravit.

Praktické zaškolení

Praktická část je demonstrována buď na našich simulátorech nebo přímo na vozidle, se zaměřením na problematiku, která uživatele

prakticke skoleni

nejvíce zajímá, nebo se kterou potřebuje v rámci své odborné a obchodní praxe pomoci (např. testy zapalování, vstřikovačů, kódování jednotek apod.).

Školící středisko MOTOR expert

V rámci zvýšení odborné způsobilosti nejen v paralelní diagnostice nabízíme všem zájemcům odborná školení v jednom z nejvyspělejších

Motorexpert

akreditovaných školících středisek v ČR. Specialisté ze společnosti MOTOR expert s.r.o. nabízí pro naše produkty (Hantek) odborná školení.

Zaškolení, které dostává zákazník zdarma, je opravdu základním seznámením s programem a osciloskopem. Profesionální zázemí a nejvyšší možnou úroveň výuky pro nás v tuto chvíli připravuje společnost MOTOR expert s.r.o..


.