Vítejte na autodiagnostik.cz. Můžete se

Back to Top


Vážení návštěvníci,
objednávky prosíme nyní pouze telefonicky na bezplatné lince 800 66 44 66, nebo na E-mailové adrese jarkovska@autodiagnostik.cz.

Právě migrujeme na nový internetový obchod. Omlouváme se za případné zdržení.


Proudové kleště Hantek CC-65A

Podrobnosti

Proudové kleště Hantek CC-65A

Proudové kleště Hantek CC-65A jsou uzpůsobeny pro měření střídavého a stejnosměrného proudu v kmitočtovém rozsahu od 40 Hz do 20 kHz. Díky dělenému magnetickému obvodu (čelistím kleští) je možné obejmout měřený vodič bez nutnosti jeho rozpojení nebo porušení izolace. Maximální průměr měřeného vodiče, který jsou schopny proudové kleště obejmout je 9 mm (otvor je 10 mm). Rozsah měřeného proud je 10 mA až 65 A. Zakončení sondy je v provedení BNC konektoru, umožňující bezztrátové připojení k osciloskopu. 

Využití při diagnostice

Testy vstřikovacích trysek
Proudové kleště se nejběžněji využívají při diagnostice vstřikovacích trysek vznětových motorů. Proudová sonda umožňuje měření velikosti proudu potřebného pro otevření vstřikovací trysky. V závislosti na systému vstřikování (PD, CR atd.) se odběr proudu vstřikovacích trysek pohybuje od 13 A do 18 A (přibližné hodnoty). Kleště je možné využít pro měření proudu na všech typech vstřikovacích trysek, které jsou otevírané řídicí jednotkou.
V ovládacím programu DSO 1008C CZ a DSO 3064(A) CZ jsou přednastavená měření pro testy vstřikovacích trysek na systémech Common-rail a Bosch.

Odběr palivového čerpadla

Standardní odběr palivového čerpadla, v závislosti na typu, se může pohybovat od 1,5 do 2 A. Dojde-li např. na vedení mezi relátkem a čerpadlem k oxidaci, odběr proudu se může výrazně zvednout.
Ukázky

Datasheet Není k dispozici
Videa Není k dispozici
Obrázky

Hodnocení

Hodnocení produktu: Proudové kleště Hantek CC-65A

Jak hodnotíte tento produkt? *

  1 hvězda 2 hvězdy 3 hvězdy 4 hvězdy 5 hvězdy
Technická podpora
Uživatelská přívětivost
Užitnost
Kompatibilita
Cena/výkon

Související produkty