Vítejte na autodiagnostik.cz. Můžete se

Back to Top


Vážení návštěvníci,
objednávky prosíme nyní pouze telefonicky na bezplatné lince 800 66 44 66, nebo na E-mailové adrese jarkovska@autodiagnostik.cz.

Právě migrujeme na nový internetový obchod. Omlouváme se za případné zdržení.


Příslušenství k osciloskopům

Pro potřeby automobilové diagnostiky nabízíme široký sortiment pro různé druhy aplikací měření. Pokud s měřením začínáte, nebo potřebujete poradit obraťte se prosím na naší bezplatnou zákaznickou linku 800 66 44 66. V naší nabídce naleznete například příslušenství pro:

  • Základní typy měření napětí na snímačích a akčních členech: bezútlumové měřící kabely pro snadné připojení v motorovém prostoru, měřící a kontrolní vedení, měřící hroty a jehly ruzných typů, krokosvorky různých velikostí, propojovací diagnostické adaptéry apod.
  • Měření vyššího napětí např. primárního okruhu zapalování: automobilové atenuátory potřebné pro ochranu BNC vstupů osciloskopu před vyšším napětím.
  • Testy vstřikovacích trysek dieselových motorů: proudové kleště, pro měření velikosti proudu, kterým ECU ovládá cívku elektromagnetu vstřikovače. Piezosnímače pro analýzu vibrací vysokotlakého palivového vedení.
  • Testy těsnosti ventilů a komprese: vakuový snímač pro identifikaci pulzních vln v sání nebo výfuku, kterým lze snadno odhalit např. netěsnost sacích nebo výfukových ventilů či nízkou kompresi apod.

Související články a zdroje: Základy autodiagnostiky | Paralelní diagnostika | Jak vybrat správný osciloskop?

Položky 1 až 15 z 38 celkem

Řadit sestupně
Nové ruční osciloskopy