Vítejte na autodiagnostik.cz. Můžete se

Back to Top


Vážení návštěvníci,
objednávky prosíme nyní pouze telefonicky na bezplatné lince 800 66 44 66, nebo na E-mailové adrese jarkovska@autodiagnostik.cz.

Právě migrujeme na nový internetový obchod. Omlouváme se za případné zdržení.


Pin-Out Box 16-PIN

Podrobnosti

Pin-Out Box 16-PIN

Propojovací pole 16-PIN je jakýsi "terminál", který díky 16-ti konektorovým vstupům umožňuje pohodlný přístup k jednotlivým pinům na diagnostické zásuvce (DLC) ve vozidle. Banánkové konektory (female 4 mm) dovolují bezpečné připojení měřicích kabelů, hrotů nebo sond, které používají nejrozšířenější konektorový systém 4 mm (banánky). V rámci připojování kontrolního nebo měřicího vedení je možné využít pouze nechráněné konektory. Pro náročnější uživatele nabízíme sofistikovaňější provedení tohoto propojovací pole s integrovaným monitorem napětí a detekcí komunikace - CAN Break Out Box.

Propojovací pole dobře poslouží při preventivním proměřování "podezřelých" DLC před aplikací vlastní diagnostiky. V některých případech se vyplatí nejprve diagnostickou zásuvku proměřit, než se k ní připojí drahé diagnostické zařízení. Navíc je připojení multimetru bezstarostné. Neriskujete poškození vnitřních pinů (dutinek) DLC, které se mohou silnými hroty multimetru zničit.

S použitím vhodného příslušenství z naší nabídky nebo Vaší vlastní výroby, se z propojovacího pole může stát skvělý pomocník při off-board propojování diagnostiky s řídicí jednotkou vyjmutou z vozidla, nebo s odpojenou jednotkou přimo ve vozidle, viz. foto ukázky.

Mezi další možnosti využití můžeme zařadit připojení sond multimetru pro sledování např. průběhu napětí při flashování nebo programování jednotek, logických sond, sond osciloskopu, sond dataloggeru či logického analyzátoru pro pokročilou analýzu či sledování (odposlech) sériových sběrnic při aktivní komunikaci s diagnostickým testerem.

Možnosti připojení
Elektrický test všech 16-ti pinů DLC (kontrola diagnostické zásuvky)
Pomocník při diagnostice jednotek na stole
Monitor napětí při flashování nebo programování (s připojeným DMM)
Snadné připojení sond multimetru, dataloggeru, analyzeru

Délka kabelu 90cm

Obsah balení Dodávka obsahuje:
1x Propojovací pole Pin-Out Box 16-PIN
1x Propojovací kabel mezi DLC a diagnostický nástroj
1x Manuál obsahující podrobný návod zapojování s příklady


Ukázky

Datasheet Není k dispozici
Videa

YotuTube

Obrázky Není k dispozici

Hodnocení

Hodnocení produktu: Pin-Out Box 16-PIN

Jak hodnotíte tento produkt? *

  1 hvězda 2 hvězdy 3 hvězdy 4 hvězdy 5 hvězdy
Technická podpora
Uživatelská přívětivost
Užitnost
Kompatibilita
Cena/výkon