Vítejte na autodiagnostik.cz. Můžete se

Back to Top


Vážení návštěvníci,
objednávky prosíme nyní pouze telefonicky na bezplatné lince 800 66 44 66, nebo na E-mailové adrese jarkovska@autodiagnostik.cz.

Právě migrujeme na nový internetový obchod. Omlouváme se za případné zdržení.


PATS pass 10

Podrobnosti

PATS PASS 10

Kupón PATS PASS 10 obsahuje deset kreditů na deset kalkulací INCODE. Čerpání služby není časově omezeno, jako je tomu u služby PATSCODE 365.

Popis služby

Internetová služba, poskytovaná prostřednictvím serveru patscode.com, je neocenitelným pomocníkem v rámci autorizace diagnostických operací s imobilizéry vozidel koncernu FMC a to v reálném čase. Službu nejvíce ocení autozámečníci a specialisté na programování klíčů. Služba PATSCODE nahrazuje online kalkulaci v rámci systému ETIS, která je přístupná pouze pro autorizovanou servisní síť Ford. PATSCODE je proto nezastupitelným pomocníkem pro neautorizované servisy.

Kupón se nezasílá

Po připsání Vaší platby na náš b.ú., Vám bude kupón zaslán do Vaší emailové schránky.

Řídicí jednotka systému PATS (Pasive Anti Thief System) vygeneruje dočasný, bezpečnostní kód - OUTCODE a v reálném čase očekává vstupní kód - INCODE. Pro kalkulaci kódu INCODE je potřeba identifikační kód vozidla VIN a vygenerovaný kód OUTCODE. Kalkulace probíhá pouze online. OUTCODE se po každém přerušení komunikace s řídicí jednotkou generuje znovu. Pokud dojde k přerušení komunikace před vložením již přepočítaného INCODE, ECU vygeneruje nový OUTCODE a přepočítaný INCODE je neplatný. Celá procedura musí proběhnout v reálném čase.

Správný INCODE odblokuje zabezpečení vozidla a umožní obsluze provádět operace s imobilizérem.


Ukázky

Datasheet Není k dispozici
Videa
YotuTube
Obrázky Není k dispozici

Hodnocení

Hodnocení produktu: PATS pass 10

Jak hodnotíte tento produkt? *

  1 hvězda 2 hvězdy 3 hvězdy 4 hvězdy 5 hvězdy
Technická podpora
Uživatelská přívětivost
Užitnost
Kompatibilita
Cena/výkon