Vítejte na autodiagnostik.cz. Můžete se

Back to Top


Vážení návštěvníci,
objednávky prosíme nyní pouze telefonicky na bezplatné lince 800 66 44 66, nebo na E-mailové adrese jarkovska@autodiagnostik.cz.

Právě migrujeme na nový internetový obchod. Omlouváme se za případné zdržení.


OBD-2 konektor S 2000 Gold

Podrobnosti

OBD-2 konektor S 2000 Gold

OBD konektor (housing) řady 2000 patří k nejprostornějším, které jsou dostupné na světovém trhu. Tyto precizní konektory vyrábí kanadská společnost Sensolutions Inc. Housingy série 2000 s pozlacenými piny patří k naprosté špičce výrobního programu. Použité materiály jsou vysoce kvalitní a splňují veškeré požadavky kladené normami OBDII a EOBD.

Levné konektory z čínského dovozu jsou velmi nekvalitní. Plasty praskají a v horších případech piny zůstávají v zásuvkách. Častým problémem bývá nemožnost konektor do diagnostické zásuvky zasunout. Důvodem je, že při jejich výrobě není kladen důraz na dodržení specifikace norem SAE 1962 a ISO 15031, které specifikují přesné rozměry konektoru, rozestupu a tvaru pinů a současně jsou používány nekvalitní materiály.

Povrchová úprava těla konektoru je velmi precizní. Vnější povrch je jemně strukturovaný a je odolný proti poškrábání. Čtyři torx šrouby drží kryt pevně dohromady a umocňují celkovou bytelnost schránky pro elektroniku. Vnitřek je vybaven malými sloupky, které zajišťují bezpečnou montáž desky plošných spojů s ohledem na odvod tepla.

Konektor dodáváme v provedení blank, tzn. že zadní strana konektoru je zaslepena a tím pádem připravena pro vyfrézování libovolné konektorové zdířky. Konektor je tímto připraven i pro instalaci bezdrátových aplikací.

Konektor S 2000 Gold se skládá ze 4. dílů - dvoudílného těla konektoru, hlavy s jisticím plíškem a pozlacenými piny směřujícími do diagnostické zásuvky a kontaktovacího pole pro snadné letování.

Materiál
Hlava konektoru je vyrobena z vysoce odolného semikrystalického materiálu PA66 vyztuženého skelnými vlákny. Termoplast PA66 má jednu z nejvyšších teplot tání mezi všemi komerčně dostupnými polyamidy. Jakostní třída se vyznačuje pevností a tuhostí, která je zachována i při zvýšených teplotách. Smrštění bývá 0,01-0,02 mm/mm [1-2%]. Přidání zpevňujících skelných vláken snižuje smrštění na 0,2-1 %.

Odolnost materiálu:
- PA66 je odolný vůči většině rozpouštědel.
- Odolnost proti rázům (pevnost).
- Odolnost proti vysokým teplotám (teplota taveniny je 275-280 °C).

Výrobek RoHS Compliant
RoHS výrobek (Restriction of Hazardous Substances) znamená, že při jeho výrobě bylo vyhověno direktivě 2002/95/EC, přijaté 27. ledna 2003. Tato směrnice nařizuje, že všechny nové elektrické nebo elektronické součástky prodávané v EU, nesmějí obsahovat vybrané škodlivé látky.

Kompatibilita s automobily
Konektor je určen pro zásuvky vyhovující normám SAE 1962 a ISO 15031-3, které upravují sjednocení diagnostických zásuvek v rámci norem palubní diagnostiky OBD2 a EOBD.

Obsah balení Dodávka obsahuje:
1x Hlavice konektoru s pozlacenými piny
1x Kontaktovací pole pro naletování
1x Housing- tělo konektoru se skládá ze dvou částí
4x Torx šroub
1x Schema zapojení diagnostického konektoru dle normy EOBD
1x Technický výkres konektoru
Dodávka neobsahuje

Komunikační interface


Ukázky

Datasheet Není k dispozici
Videa
YotuTube
Obrázky
ukazka_konektor_S2000

 

Hodnocení

Kvalití konektor hodnoceno uživatelem Radim S
Technická podpora
Uživatelská přívětivost
Užitnost
Kompatibilita
Cena/výkon
Konektory odebírám pro vlastní aplikace v rámci servisu a vývoje a mohu je jen doporučit. Kvalitnější sotva seženete. (Přidáno 08.09.2017)

Hodnocení

Hodnocení produktu: OBD-2 konektor S 2000 Gold

Jak hodnotíte tento produkt? *

  1 hvězda 2 hvězdy 3 hvězdy 4 hvězdy 5 hvězdy
Technická podpora
Uživatelská přívětivost
Užitnost
Kompatibilita
Cena/výkon