Vítejte na autodiagnostik.cz. Můžete se

Back to Top


Vážení návštěvníci,
objednávky prosíme nyní pouze telefonicky na bezplatné lince 800 66 44 66, nebo na E-mailové adrese jarkovska@autodiagnostik.cz.

Právě migrujeme na nový internetový obchod. Omlouváme se za případné zdržení.


Měřicí kabel BNC Professional 3m

Podrobnosti

Měřicí kabel BNC Professional 3 m

Základem každého přesného měření jsou kvalitní měřicí kabely a vedení. Měřicí kabel je jakýmsi “okem“ osciloskopu. I sebelepší automobilový osciloskop se s nekvalitním měřicím kabelem stává nepoužitelným. Měřicí kabel Hantek BNC Professional patří kvalitativně na pomyslný vrchol střední třídy v segmentu bezútlumových měřicích kabelů. S ohledem na nízkou cenu nabízí velmi vyvážený poměr cena/výkon. Pokud vyžadujete nejvyšší kvalitu s ohledem na dlouhodobé používání v drsných podmínkách, doporučujeme měřicí kabel BNC Expert.

Technické provedení
Měřicí kabel BNC Professional je vyroben z kvalitních a odolných materiálů. Kabelový vodič je stíněný. Materiál izolace je kombinací silikonu a PVC. Bezpečnostní 4 mm koncovky disponují chráněnými konektory s integrovanou 4 mm zásuvkou pro napojení dalšího kontrolního vodiče, např. vedení multimetru. Konektivitu k osciloskopu zajišťuje kovová BNC vidlice s ochrannou pružinou, která zabraňuje vylamování koaxiálnímu vedení. Všechny tři konektorové koncovky kabelu jsou rozebiratelné. V případě drobného poškození, např. vytržení, jsou snadno opravitelné.

Ergonomie a konektivita
Měřicí kabel BNC je dostatečně dlouhý a je rozvětvený, což Vám umožní snadný pohyb nad motorovým prostorem. Díky kompatibilitě 4 mm konektorů s kontrolními vstupy, kterými je vybaven, je možné do něho zapojovat hroty, krokosvorky a adaptéry. Napíchnutí hrotu do svorkovnice, přichycení se krokosvorkou ke kostře motoru, či na mínus-pól akumulátoru, není-li nutná kostra přímo ze snímače, bude pro Vás velmi snadné.


Aplikace BNC Professional

Konektorový systém 4 mm, kterým je BNC kabel Professional vybaven, zajišťuje konektivitu a 100% kompatibilitu s většinou typů námi nabízených hrotů a háčků.

Měřicí kabel BNC Professional 3 m je možné použít jako příslušenství ke všem typům osciloskopů.


Ukázky

Datasheet Není k dispozici
Videa Není k dispozici
Obrázky

Hodnocení

Hodnocení produktu: Měřicí kabel BNC Professional 3m

Jak hodnotíte tento produkt? *

  1 hvězda 2 hvězdy 3 hvězdy 4 hvězdy 5 hvězdy
Technická podpora
Uživatelská přívětivost
Užitnost
Kompatibilita
Cena/výkon

Související produkty