Vítejte na autodiagnostik.cz. Můžete se

Back to Top


Vážení návštěvníci,
objednávky prosíme nyní pouze telefonicky na bezplatné lince 800 66 44 66, nebo na E-mailové adrese jarkovska@autodiagnostik.cz.

Právě migrujeme na nový internetový obchod. Omlouváme se za případné zdržení.


Měřící vedení Gold-Silicone 2m

Podrobnosti

Měřící vedení Gold-Silicone 2m

Základem každého relevantního měření jsou měřící kabely a vedení. Měřící kabel Gold-Silicone je vyroben z nejkvalitnějších materiálů. Kabel je osazen zlacenými ochrannými konektory s integrovanou 4mm zásuvkou pro napojení dalšího kontrolního vodiče, např. vedení multimetru. Ochrana kontrolního konektoru zabraňuje zásahu el. proudem při doteku. Délka kabelu je 2m, průřez žíly 1mm, max. napěťové zatížení je 1000V, izolace je řešena kvalitním silikonem. 

Konektorový systém 4mm, kterým je kontrolní vedení vybaveno zajišťuje konektivitu a 100% kompatibilitu se všemi typy námi nabízených hrotů a háčků . Pro snadné propojení s dalším měřícím vedením nabízíme propojovací spojku 4mm. Pro připojení s digitálním osciloskopem můžete využít propojovací adaptér BNC.

Měřící kabel Gold-Silicone je výrobkem tradičního švýcarského výrobce Multi-Contact. Měřící kabel je jakýmsi “okem“ osciloskopu. Sebelepší automobilový osciloskop se s nekvalitním měřícím kabelem stává nepoužitelným. Pro méně náročné uživatele nabízíme měřící a kontrolní vedení řady Standard.

Měřící vedení Gold-Silicone 2m je možné použít jako příslušenství ke všem typům osciloskopů.


Ukázky

Datasheet Není k dispozici
Videa Není k dispozici
Obrázky Není k dispozici

Hodnocení

Hodnocení produktu: Měřící vedení Gold-Silicone 2m

Jak hodnotíte tento produkt? *

  1 hvězda 2 hvězdy 3 hvězdy 4 hvězdy 5 hvězdy
Technická podpora
Uživatelská přívětivost
Užitnost
Kompatibilita
Cena/výkon

Související produkty