Vítejte na autodiagnostik.cz. Můžete se

Back to Top


Vážení návštěvníci,
objednávky prosíme nyní pouze telefonicky na bezplatné lince 800 66 44 66, nebo na E-mailové adrese jarkovska@autodiagnostik.cz.

Právě migrujeme na nový internetový obchod. Omlouváme se za případné zdržení.


Měřící kabel BNC Expert

Podrobnosti

Měřící kabel BNC Expert

Základem každého relevantního měření jsou kvalitní měřící kabely a vedení. Měřící kabel je jakýmsi “okem“ osciloskopu. I sebelepší automobilový osciloskop se s nekvalitním měřícím kabelem stává nepoužitelným. Měřící kabel BNC Expert patří kvalitativně k naprosté špičce v segmentu bezútlumových měřících kabelů. Pokud vyžadujete naprosto přesný a dokonalý měřící kabel, pak je BNC Expert tou správnou volbou. Pro méně náročné uživatele nabízíme měřící kabel BNC Professional, který ve své kategorii vyniká velmi vyváženým poměrem cena/výkon.

Měřící kabel BNC Expert je vyroben z nejkvalitnějších materiálů. Izolace je řešena pouze kvalitním silikonem. Kabelový vodič je stíněný. Bezpečnostní 4mm koncovky disponují chráněnými konektory s integrovanou 4mm zásuvkou pro napojení dalšího kontrolního vodiče, např. vedení multimetru. 

Konektorový systém 4mm, kterým je BNC kabel Expert vybaven zajišťuje konektivitu a 100% kompatibilitu se všemi typy námi nabízených hrotů a háčků a měřícího a kontrolního vedení.

Měřící kabel BNC Expert je možné použít jako příslušenství ke všem typům osciloskopů.


Ukázky

Datasheet Není k dispozici
Videa Není k dispozici
Obrázky Není k dispozici

Hodnocení

Hodnocení produktu: Měřící kabel BNC Expert

Jak hodnotíte tento produkt? *

  1 hvězda 2 hvězdy 3 hvězdy 4 hvězdy 5 hvězdy
Technická podpora
Uživatelská přívětivost
Užitnost
Kompatibilita
Cena/výkon

Související produkty