Vítejte na autodiagnostik.cz. Můžete se

Back to Top


Vážení návštěvníci,
objednávky prosíme nyní pouze telefonicky na bezplatné lince 800 66 44 66, nebo na E-mailové adrese jarkovska@autodiagnostik.cz.

Právě migrujeme na nový internetový obchod. Omlouváme se za případné zdržení.


Háček Kleps - 4mm teleskopický

Podrobnosti

Háček KLEPS - 4mm teleskopický

Vysoce kvalitní měřicí hrot s výsuvnými čelistmi od tradičního německého výrobce Hirschmann nabízí široké možnosti aplikací v rámci paralelní diagnostiky. Po stlačení jednoduchého teleskopického mechanizmu se rozevřou výsuvné čelisti, které bez porušení izolace obejmou měřený bod, nebo žílu například na odhalených svorkovnicových spojích, nebo rozkrytých svorkovnicích řídících jednotek. Hrot má ergonomický snadno uchopitelný tvar. Rukojeť je tvořena z ochranné 4 mm zásuvky z mosazi s bočním šroubem a tělo hrotu je vyrobeno z ohebného plastu o tenkém průřezu. Zásuvka hrotu je řešena systémem 4 mm pro připojení banánkového konektoru. Hrot není kompatibilní k připojení měřicích kabelů BNC Professional a BNC Expert

Háček KLEPS - 4mm teleskopický je možné použít jako příslušenství ke všem typům osciloskopů. Hrot je možné připojit k měřícímu kabelu nebo vedení s konektorem 4m typ banánek.


Ukázky

Datasheet Není k dispozici
Videa Není k dispozici
Obrázky Není k dispozici

Hodnocení

Hodnocení produktu: Háček Kleps - 4mm teleskopický

Jak hodnotíte tento produkt? *

  1 hvězda 2 hvězdy 3 hvězdy 4 hvězdy 5 hvězdy
Technická podpora
Uživatelská přívětivost
Užitnost
Kompatibilita
Cena/výkon

Související produkty