Vítejte na autodiagnostik.cz. Můžete se

Back to Top


Vážení návštěvníci,
objednávky prosíme nyní pouze telefonicky na bezplatné lince 800 66 44 66, nebo na E-mailové adrese jarkovska@autodiagnostik.cz.

Právě migrujeme na nový internetový obchod. Omlouváme se za případné zdržení.


Diagnostika PoCOM

Autodiagnostika TSPro POCOM je výkonný diagnostický systém vyvíjený v České republice. Díky vynikající kompatibilitě a diagnostiky-schopnosti je ve velké míře schopen nahradit OEM diagnostický systém Porsche PIWIS, založený na platformě diagnsotického systému Bosch KTS-650. PoCOM je určen všem diagnostikům specializujícím se na „hloubkovou“ sériovou diagnostiku vozidel Porsche. PoCOM disponuje bezkonkurenční kompatibilitou s řídicími systémy a v mnohém je rychlejší než OEM diagnostika PIWIS, zejména v rácmi pokročilých konfigurací řídicích jednotek. Garance vrácení peněz bez udání důvodů ve spojení s aktualizacemi zdarma a výbornou českou ze podporou strany výrobce a nás jako nejsilnějšího distributora v Čechách na Moravě i na Slovensku, činí z diagnostiky PoCOM ideální volbu pro Váš autoservis. Nabízíme nejlepší možné podmínky.

Originálním OEM diagnostickým (Dealer Level) nástrojem používaným v autorizovných servisech je PIWIS (Porsche Integrated Workshop Infomation System).

Související články: Značková diagnostika | Sériová diagnostika | Paralelní diagnostika | Multiznačková diagnostika | Diagnostika EOBD | Základy autodiagnostiky | Informační systémy

1 položek

Řadit sestupně
Nové ruční osciloskopy