Vítejte na autodiagnostik.cz. Můžete se

Back to Top


Vážení návštěvníci,
objednávky prosíme nyní pouze telefonicky na bezplatné lince 800 66 44 66, nebo na E-mailové adrese jarkovska@autodiagnostik.cz.

Právě migrujeme na nový internetový obchod. Omlouváme se za případné zdržení.


TS Pro

Autodiagnostika TSPro Diagnostický nástroj TS Pro nabízí komplexní řešení sériové i paralelní diagnsotiky v jednom zařízení. Silnou stránkou je vysoce odolný tablet s podsvícenou TFT dotykovou obrazovkou. Diagnostický software je postaven na SW platformě DEVCOM zaručující rozsáhlou komaptibilitu s více než 70 značkami osobních, lehkých užitkových i těžkých vozidel vč. autobusů, zemědělské techniky a průmyslových motorů. Díky obrovské modularitě je TSPRO možné pořídit v mnoha konfiguracích od nejlevnější verze TSPro ONE obsahující diagnostiku pro jednu značku/koncern a diagnostický modul pro EOBD/HD-OBD, přes multiznačkovou verzi např. jen pro osobní vozy evropské výroby TS Pro EUROPE, či multiznačkovou verzi pro nákladní vozy TS Pro TRUCK až po komplexní řešení TS Pro Full. Ke každé variantě TS Pro doplatit za integroavaný výkonný digitální osciloskop. TS Pro je také možné rozšiřovat postupně, nebo v rámci individuální konfigurace licencí můžeme navrhnout řešení na míru. V případě potřeby řešit sériovou diagnostiku instalací do osobního PC nebo notebooku je možné využít diagnostcké systémy Troodon ONE nebo Troodon MULTIBRAND.

Související články: Značková diagnostika | Sériová diagnostika | Paralelní diagnostika | Multiznačková diagnostika | Diagnostika EOBD | Základy autodiagnostiky | Informační systémy

V této kataegorii se zatím nevyskytují žádné produkty.

Nové ruční osciloskopy