Vítejte na autodiagnostik.cz. Můžete se

Back to Top


Vážení návštěvníci,
objednávky prosíme nyní pouze telefonicky na bezplatné lince 800 66 44 66, nebo na E-mailové adrese jarkovska@autodiagnostik.cz.

Právě migrujeme na nový internetový obchod. Omlouváme se za případné zdržení.


Diagnostika BMW - Motorrad

BMW Motorrad vyrábí svoje motocykly od roku 1923 a jedná se o značku motocyklu německé společnosti BMW. Zpočátku vyráběl tento závod v Berlíně letecké motory a první motocykl zde byl vyroben v roce 1923. Některé motory pro motocykly jsou vyráběny v Rakousku, Číně a na Tchaj-wanu. Motocykly BMW Motorrad se pravidelně zúčastňují Rallye Dakar, který vyhrály šestkrát a v posledních letech obnovily úspěch na závodech Isle of Man TT, kde vyhrály celkem čtyřiatřicetkrát.
Stránky výrobce jsou: www.bmw-motorrad.com.

Diagnostika BimCOM

Autodiagnostika BimCOMSériová autodiagnostika pro BMW BimCOM je aftermarket diagnostický systém vyvíjený v České republice. Ačkoliv patří k nejmladším přírůstkům do diagnostické rodiny Secons, velmi rychle se etabloval zejména na německém trhu, kde jej nabízí např. Stahlgruber. BimCOM je určen pro sériovou diagnostiku BMW, Alpina, Mini a vozidel koncernu příbuzných platforem a projektů. Mezi příbuzné platformy patří některá vozidla značek: Land Rover, Bentley, MG, Morgan, Rolls-Royce a Rover. Díky bezplatným aktualizacím, nízké ceně a rozsáhlým diagnostickým funkcím se stal nejdostupnějším aftermarket diagnostickým nástrojem pro diagnostiku vozidel a motocyklů značky BMW. Jako nejsilnější autorizovaný distributor v Čechách, na Moravě i na Slovensku Vám nabízíme tento systém za nejlepších možných podmínek s rozšířenou technickou podporou.Nákup diagnostiky BimCOM doporučujeme uskutečnit pouze u autorizovaných distributorů - nezapomeňte porovnat úroveň předprodejní i dodatečné technické podpory s námi.  

Motocykly BMW - Motorrad kompatibilní s diagnostikou BimCOM:

Zpět na diagnostika motocyklů


.