Vítejte na autodiagnostik.cz. Můžete se

Back to Top


Vážení návštěvníci,
objednávky prosíme nyní pouze telefonicky na bezplatné lince 800 66 44 66, nebo na E-mailové adrese jarkovska@autodiagnostik.cz.

Právě migrujeme na nový internetový obchod. Omlouváme se za případné zdržení.


Diagnostika Benelli

Jedním z nejstarších italských výrobců motocyklů je firma Benelli, kterou založili roku 1911, v italském městě Pesaro, členové rodiny Benelli. Původně se zde motocykly, spolu s jízdními koly, pouze opravovaly a vyráběly se k nim náhradní díly. První motocykl s obsahem 98 ccm zde byl vyroben roku 1921 a v roce 1923 firma vyrobila závodní motocykl Benelli Tonino. Roku 1980 byla výroba ukončena a roku 1988 byly výrobní závody v Pesaru prodány. Značka, obnovená v roce 1995 Andreou Marlonim, je dnes součástí čínské skupiny Qianjiang, sídlící ve Wenlingu na jihovýchodě Číny. Četná vítězství v evropských mistrovstvích světa vedla k nejvyššímu cíli výrobců motocyklů, k Isle of Man Tourist Trophy, nejdůležitější světové motocyklové události té doby.
Stránky výrobce jsou: www.benelli.com.

Související články: Základy diagnostiky

Diagnostika Fiat - FICOM

Autodiagnostika FiCOMSériová autodiagnostika FiCOM je aftermarket diagnostický systém vyvíjený v České republice. Je určen pro diagnostiku Fiat, Alfa-Romeo, Lacia a vozidel koncernu příbuzných platforem a projektů. Mezi příbuzné platformy patří některá vozidla značek: Abarth, Chrysler, Citroen, Dodge, Ferrari, Ford, Hymer, Innocenti, Iveco, Jeep, Maserati, Mash, Peugeot, Piaggio, Ram a Rbs. Diagnostika Fiat FiCOM s naprostým přehledem zvládá základní funkce sériové diagnostiky, jako je např. čtení a mazání pamětí závad, sledování měřených hodnot či testy akčních členů na všech řídících jednotkách, ale zároveň se nezastaví ani před řadou speciálních funkcí, jako je např. mazání adaptačních hodnot, kódování a programování funkcí inteligentních řídících jednotek atd.. Bezkonkurenční kvalitu FiCOMu podtrhuje i kompatibilita a diagnostiky-schopnost s mnoha motocykly italských značek: Aprilia, Benelli, Derbi, Ducati, Gilera, Moto Guzzi, Moto Morini, Rieju, Scarabeo, Triumph a Vespa. V podmínkách nezávislého servisu je FiCOM schopen do velké míry zastoupit originální OEM diagnostické nástroje používané v autorizovaných servisech tj. EXAMINER a wiTECH. Jako nejsilnější autorizovaný distributor v Čechách, na Moravě i na Slovensku Vám nabízíme tento systém za nejlepších možných podmínek s rozšířenou technickou podporou.Nákup diagnostiky FiCOM doporučujeme uskutečnit pouze u autorizovaných distributorů - nezapomeňte prorovnat úroveň předprodejní i dodatečné technické podpory s námi.  

Motocykly Benelli kompatibilní s diagnostikou FiCOM:

Zpět na diagnostika motocyklů


.