Vítejte na autodiagnostik.cz. Můžete se

Back to Top


Vážení návštěvníci,
objednávky prosíme nyní pouze telefonicky na bezplatné lince 800 66 44 66, nebo na E-mailové adrese jarkovska@autodiagnostik.cz.

Právě migrujeme na nový internetový obchod. Omlouváme se za případné zdržení.


Diagnostika Aprilia

Aprilia logoAprilia je italský výrobce motocyklů. Společnost byla založena v létě 1945 Albertem Beggio, jako dílna na výrobu jízdních kol. První motocykly Colibri, Daniela a Packi byly vyrobeny až v roce 1968 pod vedením Albertova syna Ivanoa Beggio. V roce 1970 odstartovala výroba motokrosového modelu Scarabeo. Od roku začala Aprilia instalovat do některých svých modelů rakouské motory Rotax. V roce 2000 získal koupila Aprilia motocyklové výrobce Moto-Guzzi a Laverda a v roce 2004 pak Piaggio & C. SpA. čímž se stala jedním z největších světových producentů motocyklů. Díky mnoha titulů světa a evropy nejen v silničních závodech se v srpnu 2010 stala Aprilia nejúspěšnější motocyklovou značkou v historii. 
Stránky výrobce Aprilia jsou: www.aprilia.com.

Související články: Značková diagnostika | Sériová diagnostika | Multiznačková diagnostika | Tovární diagnostika | Diagnostika EOBD | Základy diagnostiky

Diagnostika Fiat - FICOM

Autodiagnostika FiCOMSériová autodiagnostika FiCOM je aftermarket diagnostický systém vyvíjený v České republice. Je určen pro diagnostiku Fiat, Alfa-Romeo, Lacia a vozidel koncernu příbuzných platforem a projektů. Mezi příbuzné platformy patří některá vozidla značek: Abarth, Chrysler, Citroen, Dodge, Ferrari, Ford, Hymer, Innocenti, Iveco, Jeep, Maserati, Mash, Peugeot, Piaggio, Ram a Rbs. Diagnostika Fiat FiCOM s naprostým přehledem zvládá základní funkce sériové diagnostiky, jako je např. čtení a mazání pamětí závad, sledování měřených hodnot či testy akčních členů na všech řídících jednotkách, ale zároveň se nezastaví ani před řadou speciálních funkcí, jako je např. mazání adaptačních hodnot, kódování a programování funkcí inteligentních řídících jednotek atd.. Bezkonkurenční kvalitu FiCOMu podtrhuje i kompatibilita a diagnostiky-schopnost s mnoha motocykly italských značek: Aprilia, Benelli, Derbi, Ducati, Gilera, Moto Guzzi, Moto Morini, Rieju, Scarabeo, Triumph a Vespa. V podmínkách nezávislého servisu je FiCOM schopen do velké míry zastoupit originální OEM diagnostické nástroje používané v autorizovaných servisech tj. EXAMINER a wiTECH. Jako nejsilnější autorizovaný distributor v Čechách, na Moravě i na Slovensku Vám nabízíme tento systém za nejlepších možných podmínek s rozšířenou technickou podporou.Nákup diagnostiky FiCOM doporučujeme uskutečnit pouze u autorizovaných distributorů - nezapomeňte prorovnat úroveň předprodejní i dodatečné technické podpory s námi.  

Motocykly Aprilia kompatibilní s autodiagnostikou FiCOM:

Zpět na diagnostika motocyklů


.