Vítejte na autodiagnostik.cz. Můžete se

Back to Top


Vážení návštěvníci,
objednávky prosíme nyní pouze telefonicky na bezplatné lince 800 66 44 66, nebo na E-mailové adrese jarkovska@autodiagnostik.cz.

Právě migrujeme na nový internetový obchod. Omlouváme se za případné zdržení.


Diagnostický adaptér cívka-svíčka

Podrobnosti

Diagnostický adaptér cívka-svíčka

Diagnostický adaptér cívka-svíčka je nenahraditelným pomocníkem při diagnostice sekundárního okruhu zapalování u zapalovacích systémů, kdy je zapalovací modul součástí zapalovací cívky a u systémů, ve kterých se cívka nasazuje přímo na svíčku (EFS, COP).Vysokonapěťový impuls je u těchto systémů vytvářen přímo na zapalovací svíčce, což je samozřejmě výhodné z důvodu eliminace výkonových ztrát a také z důvodu úspory místa v motorovém prostoru, nicméně pro plnohodnotné a přesné proměření sekundárního okruhu zapalování jsou potřebné prodlužovací adaptéry, ze kterých je možné díky kapacitním kleštím snímat průběh zapalovacího napětí.

Příklad aplikace připojení:
• Systémy DIS
• Systémy zapalovací cívky na svíčku Pencil Coil
• Systémy zapalovacích cívek Rails

Zapalovací cívky, v rámci procesu zapalování, představují v systému řízení motoru v podstatě elektrárnu. Při diagnostických testech zapalovacích soustav zaujímá automobilový osciloskop nezastupitelnou úlohu. Pro jeho efektivní využití je však nutné mít potřebné příslušenství redukce cívka-svíčka. Snadné propojení zapalovacího modulu a zapalovací svíčky v kombinaci kapacitními kleštěmi zaručuje pohodlné prohlížení výstupního signálu sekundárního okruhu zapalování. 

Technické provedení
Diagnostický adaptér má robustní provedení, plášť je z kvalitního silikonového materiálu, který je v místech s předpokládaným nejvyšším teplotním zatížením zesílen o PVC plášť. Diagnostický adaptér zůstává odolným i při kontaktu s olejem a benzínem. 

Diagnostický adaptér cívka-svíčka je možné použít jako příslušenství ke všem typům osciloskopů.


Ukázky

Datasheet Není k dispozici
Videa Není k dispozici
Obrázky


Hodnocení

Hodnocení produktu: Diagnostický adaptér cívka-svíčka

Jak hodnotíte tento produkt? *

  1 hvězda 2 hvězdy 3 hvězdy 4 hvězdy 5 hvězdy
Technická podpora
Uživatelská přívětivost
Užitnost
Kompatibilita
Cena/výkon

Související produkty