Vítejte na autodiagnostik.cz. Můžete se

Back to Top


Vážení návštěvníci,
objednávky prosíme nyní pouze telefonicky na bezplatné lince 800 66 44 66, nebo na E-mailové adrese jarkovska@autodiagnostik.cz.

Právě migrujeme na nový internetový obchod. Omlouváme se za případné zdržení.


Proudové kleště CC 60A

Podrobnosti

Proudové kleště Tecpel CC-60A

Proudové kleště Tecpel CC-60A jsou uzpůsobeny pro měření střídavého a stejnosměrného proudu v kmitočtovém rozsahu od 40Hz do 20 kHz. Díky dělenému magnetickému obvodu (čelistím kleští) je možné obejmout měřený vodič bez nutnosti jeho rozpojení nebo porušení izolace. Maximální průměr měřeného vodiče, který jsou schopny proudové kleště obejmout je 9mm (otvor je 10mm). Rozsah měřeného proud je 10mA až 60A. Zakončení sondy je v provedení dvou 4mm banánkových konektorů. 
Využití při diagnostice

Testy vstřikovacích trysek
Proudové kleště se nejběžněji využívají při diagnostice vstřikovacích trysek vznětových motorů. Proudová sonda umožňuje měření velikosti proudu potřebného pro otevření vstřikovací trysky. V závislosti na systému vstřikování (PD, CR atd.) se odběr proudu vstřikovacích trysek pohybuje od 13A do 18A (přibližné hodnoty). Kleště je možné využít pro měření proudu na všech typech vstřikovacích trysek, které jsou otevírané řídící jednotkou.
V ovládacím programu DSO 3064(A) CZ a DSO 1008C CZ jsou přednastavená měření pro testy vstřikovacích trysek na systémech Common-rail a Bosch.

Odběr palivového čerpadla

Standardní odběr palivového čerpadla, v závislosti na typu, se může pohybovat od 1,5 do 2A. Dojde-li např. na vedení mezi relátkem a čerpadlem k oxidaci, odběr proudu se může výrazně zvednout.


Ukázky

Datasheet Není k dispozici
Videa Není k dispozici
Obrázky

Hodnocení

Hodnocení produktu: Proudové kleště CC 60A

Jak hodnotíte tento produkt? *

  1 hvězda 2 hvězdy 3 hvězdy 4 hvězdy 5 hvězdy
Technická podpora
Uživatelská přívětivost
Užitnost
Kompatibilita
Cena/výkon

Související produkty