Vítejte na autodiagnostik.cz. Můžete se

Back to Top

CSC Kit Radar II

Podrobnosti

CSC Kit Radar II

Radar Kit je určen pro spolehlivou kalibraci vozidel koncernu Mercedes-Benz, zejména lehkých a těžkých užitkových vozidel. Dodávané příslušenství umožňuje kalibrace dodávek od r. 2004, autobusů a EVO busů od r. 2005. Součástí příslušenství je také centrovací kroužek speciálně určen pro Mercedes-Benz třídy E.

Radar Kity jsou určeny pro kalibraci radarových senzorů vozidel vybavených adaptivními tempomaty s regulací odstupu či systémy varování před čelní srážkou (nouzového brzdění). Ve spolupráci se základním přístrojem CSC Tool je možné kalibrovat také systémy adaptivních světlometů vyžadujících současnou kalibraci radarových senzorů i kamer. CSC-Kit Radar je vhodný pro radarové senzory se zrcadlovým systémem.

Vyžádejte si individuální nabídku spolu s podrobným průvodcem:

HGS CSC Tool podrobnosti

CSC-Tool a radarové kity umožňují snadnou a spolehlivou kalibraci radarových systémů, která je dnes nutným základním předpokladem u mnoha servisních prací na vozidle. Nová kalibrace je nutná například u vestavby prvků podvozku, měnících světlou výšku vozidla, u oprav po nehodě vozidla, nebo i u běžného servisního případu nastavení předního panelu karoserie s uzávěrem kapoty (např. při výměně ozubeného řemenu).

CSC-Tool i radarové CSC Kity musejí být používány v kombinaci s diagnostickými systémy Hella Gutmann MEGA MACS. Diagnostické nástroje od jiných výrobců nejsou podporovány. Radarový Kit není možné objednat bez základního zařízení CSC-TOOL.

Výchozí cena produktu je 1 490 EUR bez DPH. Cena uvedená v CZK je orientační a může se nepatrně lišit přepočtem podle aktuálního kurzu měny EUR v den vystavení faktury.

Obsah dodávky

Fyzická dodávka obsahuje
1x Centrovací kroužek pro vozidla od r.v. 2004 (LCV, EVO, Bus)
1x Centrovací kroužek pro vozidlo MB třídy E od r.v. 2004
1x Příslušenství s podtlakovým zvonem pro nastavení zrcátek
1x Ruční vakuová pumpa s hadicí
1x Šroubovák 3.0 mm pro dotažení centrovacího kroužku
1x Šroubovák 3.5 mm (šestihranný) pro nastavení radarového snímače
1x Vazelína
1x Tištěný návod k rychlému použití v českém jazyce
1x Zdarma bonus - dle individuální nabídky

Ukázky

Datasheet Není k dispozici
Videa

Obrázky

CSC Tool

CSC Tool

CSC Tool

CSC Tool

CSC Tool

Hodnocení

Hodnocení produktu: CSC Kit Radar II

Jak hodnotíte tento produkt? *

  1 hvězda 2 hvězdy 3 hvězdy 4 hvězdy 5 hvězdy
Technická podpora
Uživatelská přívětivost
Užitnost
Kompatibilita
Cena/výkon