Vítejte na autodiagnostik.cz. Můžete se

Back to Top

CSC Kit Radar I

Podrobnosti

CSC Kit Radar I - NEDOSTUPNÉ

Radar Kit je určen pro spolehlivou kalibraci vozidel koncernu BMW a VAG vybavených adaptivním tempomatem s regulací odstupu či systémem varování před čelní srážkou (nouzového brzdění). Ve spolupráci se základním přístrojem CSC Tool je možné kalibrovat také systém adaptivních světlometů vyžadujících současnou kalibraci radarových senzorů i kamer. CSC Kit Radar I obsahuje desku úhlového přestavení a magnetický laser, které se upevňují na CSC-Tool. CSC-Kit Radar je vhodný pro radarové senzory se zrcadlovým systémem.

Vyžádejte si individuální nabídku spolu s podrobným průvodcem:

HGS CSC Tool podrobnosti


CSC-Tool a radarové kity umožňují snadnou a spolehlivou kalibraci radarových systémů, která je dnes nutným základním předpokladem u mnoha servisních prací na vozidle. Nová kalibrace je nutná například u vestavby prvků podvozku, měnících světlou výšku vozidla, u oprav po nehodě vozidla, nebo i u běžného servisního případu nastavení předního panelu karoserie s uzávěrem kapoty (např. při výměně ozubeného řemenu).

CSC-Tool i radarové CSC Kity musejí být používány v kombinaci s diagnostickými systémy Hella Gutmann MEGA MACS. Diagnostické nástroje od jiných výrobců nejsou podporovány. Radarový Kit není možné objednat bez základního zařízení CSC-TOOL.

Výchozí cena produktu je 1 990 EUR bez DPH. Cena uvedená v CZK je orientační a může se nepatrně lišit přepočtem podle aktuálního kurzu měny EUR v den vystavení faktury.

Obsah dodávky

Fyzická dodávka obsahuje
1x Kalibrační deska úhlového přestavení
1x Magnetický laser
1x Tištěný návod k rychlému použití v českém jazyce
1x Zdarma bonus - dle individuální nabídky

Ukázky

Datasheet Není k dispozici
Videa

Obrázky

CSC Tool

CSC Tool

CSC Tool

CSC Tool

CSC Tool

Hodnocení

Hodnocení produktu: CSC Kit Radar I

Jak hodnotíte tento produkt? *

  1 hvězda 2 hvězdy 3 hvězdy 4 hvězdy 5 hvězdy
Technická podpora
Uživatelská přívětivost
Užitnost
Kompatibilita
Cena/výkon