Vítejte na autodiagnostik.cz. Můžete se

Back to Top


Vážení návštěvníci,
objednávky prosíme nyní pouze telefonicky na bezplatné lince 800 66 44 66, nebo na E-mailové adrese jarkovska@autodiagnostik.cz.

Právě migrujeme na nový internetový obchod. Omlouváme se za případné zdržení.


Kontrolní vedení Gold-Silicone 2m

Podrobnosti

Kontrolní vedení Gold-Silicone 2m

Základem každého relevantního měření jsou kvalitní měřící kabely a vedení. Kontrolní vedení Gold-Silicone je vyrobeno z nejkvalitnějších materiálů. Kabel je osazen zlacenými kontrolními konektory s integrovanou 4 mm zásuvkou pro napojení dalšího kontrolního vodiče, např. vedení multimetru. Délka kabelu je 2 m, průřez žíly 2,5 mm, izolace je řešena kvalitním silikonem. 

Konektorový systém 4 mm, kterým je kontrolní vedení vybaveno zajišťuje konektivitu a 100% kompatibilitu se všemi typy námi nabízených hrotů a háčků. Pro snadné propojení s dalším měřícím vedením nabízíme propojovací spojku 4mm. Pro připojení s digitálním osciloskopem můžete využít propojovací adaptér BNC.

Kontrolní kabel Gold-Silicone je výrobkem tradičního švýcarského výrobce Multi-Contact. Měřící kabel je jakýmsi “okem“ osciloskopu. Sebelepší automobilový osciloskop se s nekvalitním měřícím kabelem stává nepoužitelným. Pro méně náročné uživatele nabízíme měřící a kontrolní vedení řady Standard.

Kontrolní vedení Gold-Silicone 2 m je možné použít jako příslušenství ke všem typům osciloskopů.


Ukázky

Datasheet Není k dispozici
Videa Není k dispozici
Obrázky Není k dispozici

Hodnocení

Hodnocení produktu: Kontrolní vedení Gold-Silicone 2m

Jak hodnotíte tento produkt? *

  1 hvězda 2 hvězdy 3 hvězdy 4 hvězdy 5 hvězdy
Technická podpora
Uživatelská přívětivost
Užitnost
Kompatibilita
Cena/výkon

Související produkty