Vítejte na autodiagnostik.cz. Můžete se

Back to Top


Vážení návštěvníci,
objednávky prosíme nyní pouze telefonicky na bezplatné lince 800 66 44 66, nebo na E-mailové adrese jarkovska@autodiagnostik.cz.

Právě migrujeme na nový internetový obchod. Omlouváme se za případné zdržení.


CAN Break Out Box 16-PIN

Podrobnosti

CAN Break Out Box 16-PIN

Profesionální provedení tohto produktu navazuje na levnější variantu Pin-Out Box 16-PIN. Propojovací CAN Break Out Box 16 -PIN slouží jako jakýsi "terminál", který díky 16-ti konektorovým vstupům umožňuje pohodlný přístup k jednotlivým pinům na diagnostické zásuvce (DLC) ve vozidle. Banánkové konektory (female 4 mm) dovolují bezpečné připojení všech typů měřicích kabelů, hrotů, sond, vč. 4 mm konektorů s ochranou, které používají konektorový systém 4 mm (banánky).

Aktivitu jednotlivých pinů indikují LED diody, které uživatele informují o stavu napájení, kostry a OBD-II/EOBD komunikačních protokolech. CAN Break Out Box je vybaven segmentovým displayem, který po připojení zobrazí napětí na diagnostické zásuvce. V případě, že palubní napětí klesne pod 11.6 V nebo naopak překročí 15.2 V, zazní varovný tón. K propojovacímu poli je dodáván i kabel s banánkovými konektory, umožňující přemostění z jakéhokoliv pinu na jakýkoliv jiný pin.

Propojovací pole dobře poslouží při preventivním proměřování "podezřelých" DLC před aplikací vlastní diagnostiky. V některých případech se vyplatí nejprve diagnostickou zásuvku proměřit, než se k ní připojí drahé diagnostické zařízení. Při aplikaci propojovacího pole neriskujete poškození vnitřních pinů (dutinek) DLC, které se mohou silnými hroty multimetru zničit. Po připojení k zásuvce se navíc na display zobrazí hodnota palubního napětí, což Vám ušetří čas s připojením multimetru.

S použitím vhodného příslušenství z naší nabídky nebo Vaší vlastní výroby, se z propojovacího pole může stát skvělý pomocník při off-board propojování diagnostiky s řídicí jednotkou vyjmutou z vozidla nebo s odpojenou jednotkou přimo ve vozidle, viz. foto ukázky.

Mezi další možnosti využití můžeme zařadit připojení sond multimetru pro sledování např. průběhu napětí při flashování nebo programování jednotek, logických sond, sond osciloskopu, sond dataloggeru či logického analyzátoru pro pokročilou analýzu či sledování (odposlech) sériových sběrnic při aktivní komunikaci s diagnostickým testerem.

Možnosti připojení a klíčové vlastnosti
Integrovaný display zobrazující aktuální stav napětí
Akustická výstraha při podpětí nebo přepětí
Indikace komunikačních linek
Elektrický test všech 16-ti pinů DLC (kontrola diagnostické zásuvky)
Pomocník při diagnostice jednotek na stole
Monitor napětí při flashování nebo programování
Snadné připojení sond multimetru, osciloskopu, dataloggeru, analyzeru
Možnost připojení konrolního i měřicího vedení s chráněnými konektory

S integrovaným monitorem napětí se zvukovou interakcí a detekcí komunikace a aktivity jednotlivých pinů se z této na první pohled "hračičky" stává vynikající pomocník, který by neměl chybět ve výbavě žádného dobrého diagnostika.

Délka kabelu 90 cm.

Obsah balení Dodávka obsahuje:
1x Propojovací pole Pin-Out Box 16-PIN
1x Propojovací kabel mezi DLC a diagnostický nástroj
1x Propojovací kabel Jumper 2x4mm
1x Manuál obsahující podrobný návod zapojování s příklady


Ukázky

Datasheet Není k dispozici
Videa Není k dispozici
Obrázky
CAN_Break_Out_Box_16-PIN_ukazka

 

Hodnocení

Pinout box hodnoceno uživatelem David M. (Pardubice)
Technická podpora
Uživatelská přívětivost
Užitnost
Kompatibilita
Cena/výkon
Doporučuji,výborná komunikace a rychlost dodání (Přidáno 09.12.2018)

Hodnocení

Hodnocení produktu: CAN Break Out Box 16-PIN

Jak hodnotíte tento produkt? *

  1 hvězda 2 hvězdy 3 hvězdy 4 hvězdy 5 hvězdy
Technická podpora
Uživatelská přívětivost
Užitnost
Kompatibilita
Cena/výkon