Vítejte na autodiagnostik.cz. Můžete se

Back to Top

Autodiagnostika Volvo

Volvo LogoŠvédský automobilový výrobce Volvo Cars byl založen 14. 4. 1927. Jako skupina Volvo se představuje od roku 1944 a v dubnu 2010 jej koupila čínská automobilka Geely. Volvo klade velký důraz na aktivní i pasivní bezpečnost.
Stránky výrobce Volvo jsou: www.volvogroup.com.
Originálním OEM diagnostickým (Dealer Level) nástrojem používaným v autorizovaných servisech je DiCE/VIDA.

Související články: Značková diagnostika | Sériová diagnostika | Multiznačková diagnostika | Tovární diagnostika | Diagnostika EOBD | Základy diagnostiky

Diagnostika pro Ford F-COM

Autodiagnostika FoCOMSériová diagnostika pro Ford F-COM je aftermarket diagnostický systém vyvíjený v České republice. Je určen pro sériovou diagnostiku Ford, Lincoln, Mazda a vozidel koncernu příbuzných platforem a projektů. Mezi příbuzné platformy patří některá vozidla značek: Land Rover, Volvo, Jaguar, Mercury a Aston Martin. F-COM disponuje bezkonkurenční kompatibilitou s řídícími systémy. Diagnostika Ford F-COM s naprostým přehledem zvládá základní funkce sériové diagnostiky, jako je např. čtení a mazání pamětí závad, sledování měřených hodnot či testy akčních členů na všech řídících jednotkách, ale zároveň se nezastaví ani před řadou speciálních funkcí, jako je např. mazání adaptačních hodnot, kódování a pokročilé programování funkcí inteligentních řídících jednotek. Díky integrované funkci "uložení snapshotu" se podařilo v posledních letech nastartovat obrovský progres v kompatibilitě s řídícími systémi napříč celým koncernem FoMoCo. Nutno dodat, že diagnostika F-COM slaví mnohonásobně větší úspěchy na zahraničních trzích. Jako nejsilnější autorizovaný distributor v Čechách, na Moravě i na Slovensku Vám nabízíme tento systém za nejlepších možných podmínek s rozšířenou technickou podporou.Nákup diagnostiky F-COM doporučujeme uskutečnit pouze u autorizovaných distributorů - nezapomeňte prorovnat úroveň předprodejní i dodatečné technické podpory s námi.  

Vozidla Volvo kompatibilní s autodiagnostikou FCOM:

Diagnostika pro Volvo z naší nabídky

Zpět na stránku sériová diagnostika


.