Vítejte na autodiagnostik.cz. Můžete se

Back to Top


Vážení návštěvníci,
objednávky prosíme nyní pouze telefonicky na bezplatné lince 800 66 44 66, nebo na E-mailové adrese jarkovska@autodiagnostik.cz.

Právě migrujeme na nový internetový obchod. Omlouváme se za případné zdržení.


Autodiagnostika Volkswagen

Volkswagen LogoNěmecký výrobce automobilů Volkswagen vznikl v roce 1937 a nyní je největší automobilkou jak v Německu, tak v Evropě. Volkswagen má tři auta v top 10 seznamu nejprodávanějších vozů všech dob: Volkswagen Golf, Volkswagen Beetle a Volkswagen Passat.
Stránky výrobce Volkswagen jsou: www.vw.com.
Originálním OEM diagnostickým (Dealer Level) nástrojem používaným v autorizovaných servisech je VAS a ODIS.

Související články: Značková diagnostika | Sériová diagnostika | Multiznačková diagnostika | Tovární diagnostika | Diagnostika EOBD | Základy diagnostiky

Diagnostika VAG-COM

Autodiagnostika VCDSSériová autodiagnostika pro vozidla koncernu VAG - VCDS VAG-COM-DIAGNOSTIC-SYSTEM je aftermarket diagnostický systém vyvíjený v USA společností Ross-Tech. VAG-COM netřeba představovat, jedná se o legendu sériové diagnostiky. Patří k naprosté špičce v oblasti diagnostiky vozidel skupiny Volkswagen Audi Group a navíc je za vynikající cenu. Systém VCDS podporuje diagnostiku řídících jednotek od konce 80-tých let po současnost. Systém dovoluje navázovat komunikaci také s vybranými modely značek Bentley, Porsche, KTM, Multicar, Spyker a Ford. Ve své cenové kategorii nemá konkurenci, nejbližší výrobky v cenách do 10 tis. Kč pouze systém VCDS kopírují. Diagnostiku VCDS nabízíme v nejvybavenějších profisadách za standardní cenu. Ke každému kabelu - zaškolení zdarma. 

Originálním OEM diagnostickým (Dealer Level) nástrojem používaným v autorizovaných servisech je VAS a ODIS.

Vozidla Volkswagen kompatibilní s diagnostikou VCDS (VAG-COM):

Zpět na stránku sériová diagnostika


.