Vítejte na autodiagnostik.cz. Můžete se

Back to Top


Vážení návštěvníci,
objednávky prosíme nyní pouze telefonicky na bezplatné lince 800 66 44 66, nebo na E-mailové adrese jarkovska@autodiagnostik.cz.

Právě migrujeme na nový internetový obchod. Omlouváme se za případné zdržení.


Autodiagnostika Toyota

Toyota LogoToyota Motor Corporation je japonská nadnárodní společnost vyrábějící automobily, která vznikla 28. 8. 1937 a jejím zakladatelem byl Kiichiro Toyoda. Je to osmá největší společnost světa a její vozidla byla původně prodávána pod názvem "Toyoda" - podle zakladatele.
Stránky výrobce Toyota jsou: www.toyota-global.com

Autodiagnostika ToCOM:

Autodiagnostika ToCOMToCOM je aftermarket diagnostický systém vyvíjený v České republice. Patří k nejmladším přírůstkům do rodiny diagnostických systémů Secons. ToCOM je určen diagnostikům, kteří se specializují na sériovou diagnostiku vozidel koncernu Toyota. Oproti konkurenčím produktům nabízí ToCOM bezplatné pravidelné aktualizace. V současné době je ToCOM v stádiu betaverze. Díky inteligentní funkci uložit snapshot a stále rostoucí zpětné vazbě ze strany spokojených uživatelů je den ode dne lepším. Jako nejsilnější distributor v Čechách na Moravě i na Slovensku Vám nabízíme tento systém za nejlepších možných podmínek.

Originálním OEM diagnostickým (Dealer Level) nástrojem používaným v autorizovných servisech je IT-II, WIZARD a Techstream (GTS).

Související články: Značková diagnostika | Sériová diagnostika | Paralelní diagnostika | Multiznačková diagnostika | Tovární diagnostika | Diagnostika EOBD | Základy autodiagnostiky | Informační systémy

Vozidla kompatibilní s autodiagnostikou ToCOM:

Vozidla kompatibilní s autodiagnostikou PSACOM:

Toyota ProAce byla vyráběna ve spolupráci s automobilkami PSA Peugeot Citroën a Fiat S.p.A, jako společný projekt Peugeot Expert, Citroën Jumpy a Fiat Scudo.

Zpět na stránku sériová diagnostika


.