Vítejte na autodiagnostik.cz. Můžete se

Back to Top


Vážení návštěvníci,
objednávky prosíme nyní pouze telefonicky na bezplatné lince 800 66 44 66, nebo na E-mailové adrese jarkovska@autodiagnostik.cz.

Právě migrujeme na nový internetový obchod. Omlouváme se za případné zdržení.


Autodiagnostika Rolls Royce

Rolls Royce LogoRolls-Royce Motor Cars Limited, britský výrobce automobilů, byl založen Charlesem Stewartem Rollsem a Frederikem Henrym Roycem 15. 3. 1906 jako Rolls-Royce Limited. Rolls-Royce Motor Cars Limited byla vytvořena jako stoprocentní dceřiná společnost BMW v roce 1998 a nemá žádný přímý vztah k Rolls-Royce značkovým vozům, vyrobeným před rokem 2003.
Stránky výrobce Rolls-Royce jsou: www.rolls-roycemotorcars.com.
Originálním OEM diagnostickým (Dealer Level) nástrojem používaným v autorizovných servisech je Rolls Royce RRCOM.

Související články: Značková diagnostika | Sériová diagnostika | Multiznačková diagnostika | Tovární diagnostika | Diagnostika EOBD | Základy diagnostiky

Diagnostika BimCOM

Autodiagnostika BimCOMSériová autodiagnostika pro BMW BimCOM je aftermarket diagnostický systém vyvíjený v České republice. Ačkoliv patří k nejmladším přírůstkům do diagnostické rodiny Secons, velmi rychle se etabloval zejména na německém trhu, kde jej nabízí např. Stahlgruber. BimCOM je určen pro sériovou diagnostiku BMW, Alpina, Mini a vozidel koncernu příbuzných platforem a projektů. Mezi příbuzné platformy patří některá vozidla značek: Land Rover, Bentley, MG, Morgan, Rolls-Royce a Rover. Díky bezplatným aktualizacím, nízké ceně a rozsáhlým diagnostickým funkcím se stal nejdostupnějším aftermarket diagnostickým nástrojem pro diagnostiku vozidel a motocyklů značky BMW. Jako nejsilnější autorizovaný distributor v Čechách, na Moravě i na Slovensku Vám nabízíme tento systém za nejlepších možných podmínek s rozšířenou technickou podporou.Nákup diagnostiky BimCOM doporučujeme uskutečnit pouze u autorizovaných distributorů - nezapomeňte porovnat úroveň předprodejní i dodatečné technické podpory s námi.  

Vozidla Rolls Royce kompatibilní s autodiagnostikou BimCOM:

Diagnostika pro Rolls Royce z naší nabídky

Zpět na stránku sériová diagnostika


.