Vítejte na autodiagnostik.cz. Můžete se

Back to Top


Vážení návštěvníci,
objednávky prosíme nyní pouze telefonicky na bezplatné lince 800 66 44 66, nebo na E-mailové adrese jarkovska@autodiagnostik.cz.

Právě migrujeme na nový internetový obchod. Omlouváme se za případné zdržení.


Autodiagnostika Mini

Logo MiniAustin Rover Mini je malý osobní automobil, projektovaný britským konstruktérem řeckého původu Alecem Issigonisem. Na trh bylo uvedeno v roce 1959. Nástupce původního Mini přišel v roce 2001, kdy značku Mini převzalo BMW. Stránky výrobce Mini jsou: www.bmwgroup.com.
Originálním OEM diagnostickým (Dealer Level) nástrojem používaným v autorizovných servisech je GT-1, ICOM, ISIS a OPS.

Související články: Značková diagnostika | Sériová diagnostika | Multiznačková diagnostika | Tovární diagnostika | Diagnostika EOBD | Základy diagnostiky

Diagnostika BimCOM

Autodiagnostika BimCOMSériová autodiagnostika pro BMW BimCOM je aftermarket diagnostický systém vyvíjený v České republice. Ačkoliv patří k nejmladším přírůstkům do diagnostické rodiny Secons, velmi rychle se etabloval zejména na německém trhu, kde jej nabízí např. Stahlgruber. BimCOM je určen pro sériovou diagnostiku BMW, Alpina, Mini a vozidel koncernu příbuzných platforem a projektů. Mezi příbuzné platformy patří některá vozidla značek: Land Rover, Bentley, MG, Morgan, Rolls-Royce a Rover. Díky bezplatným aktualizacím, nízké ceně a rozsáhlým diagnostickým funkcím se stal nejdostupnějším aftermarket diagnostickým nástrojem pro diagnostiku vozidel a motocyklů značky BMW. Jako nejsilnější autorizovaný distributor v Čechách, na Moravě i na Slovensku Vám nabízíme tento systém za nejlepších možných podmínek s rozšířenou technickou podporou.Nákup diagnostiky BimCOM doporučujeme uskutečnit pouze u autorizovaných distributorů - nezapomeňte porovnat úroveň předprodejní i dodatečné technické podpory s námi.  

Vozidla Mini kompatibilní s autodiagnostikou BimCOM:

Diagnostika pro Mini z naší nabídky

Zpět na stránku sériová diagnostika


.