Vítejte na autodiagnostik.cz. Můžete se

Back to Top

Autodiagnostika Mini

Logo MiniAustin Rover Mini je malý osobní automobil, projektovaný britským konstruktérem řeckého původu Alecem Issigonisem. Na trh bylo uvedeno v roce 1959. Nástupce původního Mini přišel v roce 2001, kdy značku Mini převzalo BMW. Stránky výrobce Mini jsou: www.bmwgroup.com.
Originálním OEM diagnostickým (Dealer Level) nástrojem používaným v autorizovných servisech je GT-1, ICOM, ISIS a OPS.

Související články: Značková diagnostika | Sériová diagnostika | Multiznačková diagnostika | Tovární diagnostika | Diagnostika EOBD | Základy diagnostiky

Diagnostika BimCOM

Autodiagnostika BimCOMSériová autodiagnostika pro BMW BimCOM je aftermarket diagnostický systém vyvíjený v České republice. Ačkoliv patří k nejmladším přírůstkům do diagnostické rodiny Secons, velmi rychle se etabloval zejména na německém trhu, kde jej nabízí např. Stahlgruber. BimCOM je určen pro sériovou diagnostiku BMW, Alpina, Mini a vozidel koncernu příbuzných platforem a projektů. Mezi příbuzné platformy patří některá vozidla značek: Land Rover, Bentley, MG, Morgan, Rolls-Royce a Rover. Díky bezplatným aktualizacím, nízké ceně a rozsáhlým diagnostickým funkcím se stal nejdostupnějším aftermarket diagnostickým nástrojem pro diagnostiku vozidel a motocyklů značky BMW. Jako nejsilnější autorizovaný distributor v Čechách, na Moravě i na Slovensku Vám nabízíme tento systém za nejlepších možných podmínek s rozšířenou technickou podporou.Nákup diagnostiky BimCOM doporučujeme uskutečnit pouze u autorizovaných distributorů - nezapomeňte porovnat úroveň předprodejní i dodatečné technické podpory s námi.  

Vozidla Mini kompatibilní s autodiagnostikou BimCOM:

Diagnostika pro Mini z naší nabídky

Zpět na stránku sériová diagnostika


.