Vítejte na autodiagnostik.cz. Můžete se

Back to Top


Vážení návštěvníci,
objednávky prosíme nyní pouze telefonicky na bezplatné lince 800 66 44 66, nebo na E-mailové adrese jarkovska@autodiagnostik.cz.

Právě migrujeme na nový internetový obchod. Omlouváme se za případné zdržení.


Autodiagnostika Lancia

lancia Logo Lancia Automobiles S.p.A je italská automobilka založená v roce 1906 panem Vincenzem Lanciou jako Lancia & C. V roce 1969 se stala součástí Fiat Group. Nyní je součástí společnosti FCA Italy S.p.A. (dříve Fiat Group Automobiles S.p.A.) a je členem holdingu společnosti Fiat Chrysler Automobiles (dříve Fiat S.p.A.). Je to jeden z nejsilnějších evropských výrobců.
Originálním OEM diagnostickým (Dealer Level) nástrojem používaným v autorizovných servisech je EXAMINER a wiTECH.

Související články: Značková diagnostika | Sériová diagnostika | Multiznačková diagnostika | Tovární diagnostika | Diagnostika EOBD | Základy diagnostiky

Diagnostika Fiat - FICOM

Autodiagnostika FiCOMSériová autodiagnostika FiCOM je aftermarket diagnostický systém vyvíjený v České republice. Je určen pro diagnostiku Fiat, Alfa-Romeo, Lacia a vozidel koncernu příbuzných platforem a projektů. Mezi příbuzné platformy patří některá vozidla značek: Abarth, Chrysler, Citroen, Dodge, Ferrari, Ford, Hymer, Innocenti, Iveco, Jeep, Maserati, Mash, Peugeot, Piaggio, Ram a Rbs. Diagnostika Fiat FiCOM s naprostým přehledem zvládá základní funkce sériové diagnostiky, jako je např. čtení a mazání pamětí závad, sledování měřených hodnot či testy akčních členů na všech řídících jednotkách, ale zároveň se nezastaví ani před řadou speciálních funkcí, jako je např. mazání adaptačních hodnot, kódování a programování funkcí inteligentních řídících jednotek atd.. Bezkonkurenční kvalitu FiCOMu podtrhuje i kompatibilita a diagnostiky-schopnost s mnoha motocykly italských značek: Aprilia, Benelli, Derbi, Ducati, Gilera, Moto Guzzi, Moto Morini, Rieju, Scarabeo, Triumph a Vespa. V podmínkách nezávislého servisu je FiCOM schopen do velké míry zastoupit originální OEM diagnostické nástroje používané v autorizovaných servisech tj. EXAMINER a wiTECH. Jako nejsilnější autorizovaný distributor v Čechách, na Moravě i na Slovensku Vám nabízíme tento systém za nejlepších možných podmínek s rozšířenou technickou podporou.Nákup diagnostiky FiCOM doporučujeme uskutečnit pouze u autorizovaných distributorů - nezapomeňte prorovnat úroveň předprodejní i dodatečné technické podpory s námi.  

Vozidla kompatibilní vozidel Lancia s diagnostikou FiCOM:

Vozidla Lancia kompatibilní s autodiagnostikou PSACOM:

Vozidla Lancia Phedra byla v letech 2002-2010, jako společný projekt automobilek Fiat a PSA. Lancia Phedra je konstrukčně shodná s vozy Peugeot 807, Fiat Ulysse a Citroën C8. Dalším společným projektem těchto dvou automobilek byla Lancia Zeta, která byla vyráběna v letech 1994 až 2002, jako sestřička vozidel Peugeot 806, Fiat Ulysse a Citroën Evasion. Tato vozidla se dají diagnostikovat diagnostickým systémem pro koncern PSA. V naší nabídce naleznete diagnostiku Peugeot a Citroën - PSACOM.

Diagnostika pro Lancia z naší nabídky

 
 

Zpět na stránku sériová diagnostika


.