Vítejte na autodiagnostik.cz. Můžete se

Back to Top


Vážení návštěvníci,
objednávky prosíme nyní pouze telefonicky na bezplatné lince 800 66 44 66, nebo na E-mailové adrese jarkovska@autodiagnostik.cz.

Právě migrujeme na nový internetový obchod. Omlouváme se za případné zdržení.


Autodiagnostika Lada

Lada LogoAutomobily značky Lada vyrábí ruská firma AvtoVAZ (v minulosti pouze VAZ – Volžský automobilový závod), založená v roce 1966. Značka Lada byla vybrána pro export automobilů, které byly na tehdejším sovětském trhu prodávány pod značkou Žiguli. Továrna VAZ je jednou z největších na světě a Lada drží na domácím trhu první čtyři příčky mezi nejprodávanějšími modely. Automobilka dnes také spolupracuje s koncernem General Motors. Stránky výrobce Lada jsou: www.lada.ru.

Autodiagnostika RenCOM

Autodiagnostika RenCOMRenCOM je aftermarket diagnostický systém vyvíjený v České republice. Patří k nejmladším přírůstkům do rodiny diagnostických systémů Secons. RenCOM je určen diagnostikům, kteří se specializují na sériovou diagnostiku vozidel koncernu Renault. Oproti konkurenčím produktům nabízí RenCOM bezplatné pravidelné aktualizace a v rámci speciálních funkcí nabízí možnosti pokročilého kódování řídících jednotek. Díky inteligentní funkci uložit snapshot a stále rostoucí zpětné vazbě ze strany spokojených uživatelů je den ode dne lepším. Jako nejsilnější distributor v Čechách na Moravě i na Slovensku Vám nabízíme tento systém za nejlepších možných podmínek.

Originálním OEM diagnostickým (Dealer Level) nástrojem používaným v autorizovných servisech je CLiP a Consult III.

Související články: Značková diagnostika | Sériová diagnostika | Multiznačková diagnostika | Tovární diagnostika | Diagnostika EOBD | Základy diagnostiky

Vozidla kompatibilní s autodiagnostikou RenCOM:

Lada Largus vyprodukovala ruská automobilka AvtoVAZ (rusky АвтоВАЗ) v rámci licenční spolupráce (Rebadging) s automobilkou Renault S.A. V podstatě se jedná o vozidlo Dacia Logan MCV, které vzniklo ve spolupráci mezi Renault a Nissan.

Zpět na stránku sériová diagnostika


.