Vítejte na autodiagnostik.cz. Můžete se

Back to Top


Vážení návštěvníci,
objednávky prosíme nyní pouze telefonicky na bezplatné lince 800 66 44 66, nebo na E-mailové adrese jarkovska@autodiagnostik.cz.

Právě migrujeme na nový internetový obchod. Omlouváme se za případné zdržení.


Autodiagnostika Jaguar

Jaguar LogoJaguar Cars Limited je britská automobilová firma, zabývající se výrobou luxusních a sportovních automobilů. Byla založena v Anglii roku 1922 Williemem Lyonsem a Williamem Walmsleym jako Swallow Sidecars Company. Na Jaguar Cars Limited byla přejmenována v roce 1945. V roce 1966 byla sloučena s koncernem British Motor Corporation, který se v roce 1968 spojil s výrobcem nákladních vozů Leyland v koncern British Leyland Motor Corporation. V roce 1984 došlo k osamostatnění automobilky a to do roku 1989, kdy Jaguar koupil americký nadnárodní koncern Ford. Od roku 2008 je Jaguar ve vlastnictví indické společnosti Tata Motors. Stránky výrobce Jaguár jsou: www.jaguar.com.
Originálním OEM diagnostickým (Dealer Level) nástrojem používaným v autorizovných servisech je WIZARD, IDS-VCM a iVIEW.

Související články: Značková diagnostika | Sériová diagnostika | Multiznačková diagnostika | Tovární diagnostika | Diagnostika EOBD | Základy diagnostiky

Diagnostika pro Ford F-COM

Autodiagnostika FoCOMSériová diagnostika pro Ford F-COM je aftermarket diagnostický systém vyvíjený v České republice. Je určen pro sériovou diagnostiku Ford, Lincoln, Mazda a vozidel koncernu příbuzných platforem a projektů. Mezi příbuzné platformy patří některá vozidla značek: Land Rover, Volvo, Jaguar, Mercury a Aston Martin. F-COM disponuje bezkonkurenční kompatibilitou s řídícími systémy. Diagnostika Ford F-COM s naprostým přehledem zvládá základní funkce sériové diagnostiky, jako je např. čtení a mazání pamětí závad, sledování měřených hodnot či testy akčních členů na všech řídících jednotkách, ale zároveň se nezastaví ani před řadou speciálních funkcí, jako je např. mazání adaptačních hodnot, kódování a pokročilé programování funkcí inteligentních řídících jednotek. Díky integrované funkci "uložení snapshotu" se podařilo v posledních letech nastartovat obrovský progres v kompatibilitě s řídícími systémi napříč celým koncernem FoMoCo. Nutno dodat, že diagnostika F-COM slaví mnohonásobně větší úspěchy na zahraničních trzích. Jako nejsilnější autorizovaný distributor v Čechách, na Moravě i na Slovensku Vám nabízíme tento systém za nejlepších možných podmínek s rozšířenou technickou podporou.Nákup diagnostiky F-COM doporučujeme uskutečnit pouze u autorizovaných distributorů - nezapomeňte prorovnat úroveň předprodejní i dodatečné technické podpory s námi.  

Vozidla Jaguar kompatibilní s autodiagnostikou FCOM:

Diagnostika pro Jaguar z naší nabídky

Zpět na stránku sériová diagnostika

    >


.