Vítejte na autodiagnostik.cz. Můžete se

Back to Top

Autodiagnostika Ford

Ford LogoFord Motor Company je americká nadnárodní korporace, vyrábějící automobily. Tento výrobce automobilů byl založen 16. 6. 1903 bratry Henrym a Edselem Fordovými v Dearbornu, na předměstí Detroitu, ve státě Michigan (kde sídlí v současnosti vedení společnosti).
Stránky výrobce Ford jsou: www.ford.com.

Originálním OEM diagnostickým (Dealer Level) nástrojem používaným v autorizovných servisech je IDS/VCM.

Související články: Značková diagnostika | Sériová diagnostika | Multiznačková diagnostika | Tovární diagnostika | Diagnostika EOBD | Základy diagnostiky | Online manuál FoCOM | OEM Diagnostický nástroj IDS/VCM | FoCOM

Diagnostika pro Ford F-COM

Autodiagnostika FoCOMSériová diagnostika pro Ford F-COM je aftermarket diagnostický systém vyvíjený v České republice. Je určen pro sériovou diagnostiku Ford, Lincoln, Mazda a vozidel koncernu příbuzných platforem a projektů. Mezi příbuzné platformy patří některá vozidla značek: Land Rover, Volvo, Jaguar, Mercury a Aston Martin. F-COM disponuje bezkonkurenční kompatibilitou s řídícími systémy. Diagnostika Ford F-COM s naprostým přehledem zvládá základní funkce sériové diagnostiky, jako je např. čtení a mazání pamětí závad, sledování měřených hodnot či testy akčních členů na všech řídících jednotkách, ale zároveň se nezastaví ani před řadou speciálních funkcí, jako je např. mazání adaptačních hodnot, kódování a pokročilé programování funkcí inteligentních řídících jednotek. Díky integrované funkci "uložení snapshotu" se podařilo v posledních letech nastartovat obrovský progres v kompatibilitě s řídícími systémi napříč celým koncernem FoMoCo. Nutno dodat, že diagnostika F-COM slaví mnohonásobně větší úspěchy na zahraničních trzích. Jako nejsilnější autorizovaný distributor v Čechách, na Moravě i na Slovensku Vám nabízíme tento systém za nejlepších možných podmínek s rozšířenou technickou podporou.Nákup diagnostiky F-COM doporučujeme uskutečnit pouze u autorizovaných distributorů - nezapomeňte prorovnat úroveň předprodejní i dodatečné technické podpory s námi.  

Vozidla kompatibilní s autodiagnostikou FCOM:

Vozidla Ford kompatibilní s autodiagnostikou FiCOM:

Ford Ka II. generace, produkovaný od roku 2008 po současnost, je vyráběn v kooperaci s koncernem Fiat, v rámci platformy příbuzných modelů Fiat 500, Fiat Panda a Lancia Ypsilon. Pro diagnostiku tohoto modelu je nutné použít diagnostiku FiCOM. Ford Ka I. generace, vyráběný v letech 1996 až 2008, lze systémem Fcom normálně diagnostikovat.

Diagnostika pro Ford z naší nabídky

Zpět na stránku sériová diagnostika


.