Vítejte na autodiagnostik.cz. Můžete se

Back to Top


Vážení návštěvníci,
objednávky prosíme nyní pouze telefonicky na bezplatné lince 800 66 44 66, nebo na E-mailové adrese jarkovska@autodiagnostik.cz.

Právě migrujeme na nový internetový obchod. Omlouváme se za případné zdržení.


Autodiagnostika Fiat

Fiat Logo FIAT (Fabbrica Italiana Automobili Torino) je nejznámější italská automobilka. Je součástí společnosti FCA Italy S.p.A. (dříve Fiat Group Automobiles S.p.A.) a je členem holdingu společnosti Fiat Chrysler Automobiles (dříve Fiat S.p.A.). Je to jeden z nejsilnějších evropských výrobců.
Stránky výrobce Fiat jsou: www.fiat.com.

Originálním OEMdiagnostickým (Dealer Level) nástrojem používaným v autorizovných servisech je EXAMINER a wiTECH.

Související články: Značková diagnostika | Sériová diagnostika | Multiznačková diagnostika | Tovární diagnostika | Diagnostika EOBD | Základy diagnostiky

Diagnostika Fiat - FICOM

Autodiagnostika FiCOMSériová autodiagnostika FiCOM je aftermarket diagnostický systém vyvíjený v České republice. Je určen pro diagnostiku Fiat, Alfa-Romeo, Lacia a vozidel koncernu příbuzných platforem a projektů. Mezi příbuzné platformy patří některá vozidla značek: Abarth, Chrysler, Citroen, Dodge, Ferrari, Ford, Hymer, Innocenti, Iveco, Jeep, Maserati, Mash, Peugeot, Piaggio, Ram a Rbs. Diagnostika Fiat FiCOM s naprostým přehledem zvládá základní funkce sériové diagnostiky, jako je např. čtení a mazání pamětí závad, sledování měřených hodnot či testy akčních členů na všech řídících jednotkách, ale zároveň se nezastaví ani před řadou speciálních funkcí, jako je např. mazání adaptačních hodnot, kódování a programování funkcí inteligentních řídících jednotek atd.. Bezkonkurenční kvalitu FiCOMu podtrhuje i kompatibilita a diagnostiky-schopnost s mnoha motocykly italských značek: Aprilia, Benelli, Derbi, Ducati, Gilera, Moto Guzzi, Moto Morini, Rieju, Scarabeo, Triumph a Vespa. V podmínkách nezávislého servisu je FiCOM schopen do velké míry zastoupit originální OEM diagnostické nástroje používané v autorizovaných servisech tj. EXAMINER a wiTECH. Jako nejsilnější autorizovaný distributor v Čechách, na Moravě i na Slovensku Vám nabízíme tento systém za nejlepších možných podmínek s rozšířenou technickou podporou.Nákup diagnostiky FiCOM doporučujeme uskutečnit pouze u autorizovaných distributorů - nezapomeňte prorovnat úroveň předprodejní i dodatečné technické podpory s námi.  

Vozidla kompatibilní s autodiagnostikou FiCOM:

Motocykly kompatibilní s autodiagnostikou FiCOM:

Vozidla Fiat kompatibilní s autodiagnostikou PSACOM:

Fiat Ulysse a Scudo I patří mezi společné projekty s koncernem PSA. Fiat Ulysse je konstrukčně shodný s vozy Peugeot 807 a Citroën C8. Fiat Scudo první generace byl vyráběn v letech 1995 až 2007. Vozidlo bylo konstrukčně i opticky shodné s automobily Peugeot Expert a Citroën Jumpy.

Diagnostika pro Fiat z naší nabídky

Zpět na stránku sériová diagnostika


.