Vítejte na autodiagnostik.cz. Můžete se

Back to Top


Vážení návštěvníci,
objednávky prosíme nyní pouze telefonicky na bezplatné lince 800 66 44 66, nebo na E-mailové adrese jarkovska@autodiagnostik.cz.

Právě migrujeme na nový internetový obchod. Omlouváme se za případné zdržení.


Autodiagnostika BMW

BMW LogoBMW (zkratka pro Bayerische Motoren Werke AG) je německý výrobce automobilů, motocyklů a motorů. Založili 7. 3. 1916 Franz Josef Popp, Karl Rapp a Camillo Castiglioni. BMW je mateřskou společností firem Mini a Rolls-Royce a v nedávné minulosti i bývalé skupiny Rover.
Stránky výrobce BMW jsou: www.bmwgroup.com.
Originálním OEM diagnostickým (Dealer Level) nástrojem používaným v autorizovných servisech je GT-1, ICOM, iCOM A2, ISIS a OPS. Jako další OEM systémy můžeme zmínit BMW ISTA/D, ISTA/P, INPA a EDIABAS.

Související články: Značková diagnostika | Sériová diagnostika | Multiznačková diagnostika | Tovární diagnostika | Diagnostika EOBD | Základy diagnostiky

Diagnostika BimCOM

Autodiagnostika BimCOMSériová autodiagnostika pro BMW BimCOM je aftermarket diagnostický systém vyvíjený v České republice. Ačkoliv patří k nejmladším přírůstkům do diagnostické rodiny Secons, velmi rychle se etabloval zejména na německém trhu, kde jej nabízí např. Stahlgruber. BimCOM je určen pro sériovou diagnostiku BMW, Alpina, Mini a vozidel koncernu příbuzných platforem a projektů. Mezi příbuzné platformy patří některá vozidla značek: Land Rover, Bentley, MG, Morgan, Rolls-Royce a Rover. Díky bezplatným aktualizacím, nízké ceně a rozsáhlým diagnostickým funkcím se stal nejdostupnějším aftermarket diagnostickým nástrojem pro diagnostiku vozidel a motocyklů značky BMW. Jako nejsilnější autorizovaný distributor v Čechách, na Moravě i na Slovensku Vám nabízíme tento systém za nejlepších možných podmínek s rozšířenou technickou podporou.Nákup diagnostiky BimCOM doporučujeme uskutečnit pouze u autorizovaných distributorů - nezapomeňte porovnat úroveň předprodejní i dodatečné technické podpory s námi.  

Vozidla kompatibilní s autodiagnostikou BimCOM:

Motocykly kompatibilní s autodiagnostikou BimCOM:

Diagnostika pro BMW z naší nabídky

Zpět na stránku sériová diagnostika


.