Vítejte na autodiagnostik.cz. Můžete se

Back to Top


Vážení návštěvníci,
objednávky prosíme nyní pouze telefonicky na bezplatné lince 800 66 44 66, nebo na E-mailové adrese jarkovska@autodiagnostik.cz.

Právě migrujeme na nový internetový obchod. Omlouváme se za případné zdržení.


Autodiagnostika Bentley

Bentley LogoBentley Motors Limited je výrobce luxusních automobilů a vozů třídy GT, který ve Velké Británii založil 18. ledna 1919 Walter Owen Bentley. V roce 1931 byl Bentley prodán společnosti Rolls-Royce a od roku 1998 vlastní společnost Bentley Volkswagen Group.
Stránky výrobce Bentley jsou: www.bentleymotors.com.
Originálním OEM diagnostickým (Dealer Level) nástrojem používaným v autorizovných servisech je VAS.

Související články: Značková diagnostika | Sériová diagnostika | Multiznačková diagnostika | Tovární diagnostika | Diagnostika EOBD | Základy diagnostiky

Diagnostika BimCOM

Autodiagnostika BimCOMSériová autodiagnostika pro BMW BimCOM je aftermarket diagnostický systém vyvíjený v České republice. Ačkoliv patří k nejmladším přírůstkům do diagnostické rodiny Secons, velmi rychle se etabloval zejména na německém trhu, kde jej nabízí např. Stahlgruber. BimCOM je určen pro sériovou diagnostiku BMW, Alpina, Mini a vozidel koncernu příbuzných platforem a projektů. Mezi příbuzné platformy patří některá vozidla značek: Land Rover, Bentley, MG, Morgan, Rolls-Royce a Rover. Díky bezplatným aktualizacím, nízké ceně a rozsáhlým diagnostickým funkcím se stal nejdostupnějším aftermarket diagnostickým nástrojem pro diagnostiku vozidel a motocyklů značky BMW. Jako nejsilnější autorizovaný distributor v Čechách, na Moravě i na Slovensku Vám nabízíme tento systém za nejlepších možných podmínek s rozšířenou technickou podporou.Nákup diagnostiky BimCOM doporučujeme uskutečnit pouze u autorizovaných distributorů - nezapomeňte porovnat úroveň předprodejní i dodatečné technické podpory s námi.  

Vozidla Bentley kompatibilní s autodiagnostikou BimCOM:

Diagnostika BiCOM pro vozidla Bentley

Vozidla Bentley kompatibilní s autodiagnostikou VAG-COM (VCDS)

  • Bentley Continental (3W/39)
  • Bentley Mulsanne (3Y)
  • Bentley Arnage (3Z)
  • Bentley Azure (3Z)
  • Bentley Brooklands (3Z)

Diagnostika VAG-COM

Autodiagnostika VCDSSériová autodiagnostika pro vozidla koncernu VAG - VCDS VAG-COM-DIAGNOSTIC-SYSTEM je aftermarket diagnostický systém vyvíjený v USA společností Ross-Tech. VAG-COM netřeba představovat, jedná se o legendu sériové diagnostiky. Patří k naprosté špičce v oblasti diagnostiky vozidel skupiny Volkswagen Audi Group a navíc je za vynikající cenu. Systém VCDS podporuje diagnostiku řídících jednotek od konce 80-tých let po současnost. Systém dovoluje navázovat komunikaci také s vybranými modely značek Bentley, Porsche, KTM, Multicar, Spyker a Ford. Ve své cenové kategorii nemá konkurenci, nejbližší výrobky v cenách do 10 tis. Kč pouze systém VCDS kopírují. Diagnostiku VCDS nabízíme v nejvybavenějších profisadách za standardní cenu. Ke každému kabelu - zaškolení zdarma. 

Originálním OEM diagnostickým (Dealer Level) nástrojem používaným v autorizovaných servisech je VAS a ODIS.

Diagnostika VAGCOM pro vozidla Bentley

Zpět na stránku sériová diagnostika


.