Vítejte na autodiagnostik.cz. Můžete se

Back to Top


Vážení návštěvníci,
objednávky prosíme nyní pouze telefonicky na bezplatné lince 800 66 44 66, nebo na E-mailové adrese jarkovska@autodiagnostik.cz.

Právě migrujeme na nový internetový obchod. Omlouváme se za případné zdržení.


Autodiagnostika Audi

Audi LogoAutomobilku Audi vlastní německá společnost AUDI AG, sídlící v Ingolstadtu v Bavorsku. Je součástí skupiny Volkswagen Group. Znakem Audi jsou 4 propojené kruhy, které symbolizují spojení čtyř různých výrobců (Audi, DKW, Horch a Wanderer), které proběhlo v roce 1932. Audi dnes například vlastní italského výrobce sportovních vozů Lamborghini a také italského výrobce motocyklů Ducati. Audi se nejvíce proslavila systémem náhonu všech kol Quattro a proslula svým sloganem Náskok díky technice (Vorsprung durch Technik).
Stránky výrobce Audi jsou: www.audi.com

Originálním OEM diagnostickým (Dealer Level) nástrojem používaným v autorizovných servisech je VAS a ODIS.

Související články: Značková diagnostika | Sériová diagnostika | Multiznačková diagnostika | Tovární diagnostika | Diagnostika EOBD | Základy diagnostiky

Diagnostika VAG-COM

Autodiagnostika VCDSSériová autodiagnostika pro vozidla koncernu VAG - VCDS VAG-COM-DIAGNOSTIC-SYSTEM je aftermarket diagnostický systém vyvíjený v USA společností Ross-Tech. VAG-COM netřeba představovat, jedná se o legendu sériové diagnostiky. Patří k naprosté špičce v oblasti diagnostiky vozidel skupiny Volkswagen Audi Group a navíc je za vynikající cenu. Systém VCDS podporuje diagnostiku řídících jednotek od konce 80-tých let po současnost. Systém dovoluje navázovat komunikaci také s vybranými modely značek Bentley, Porsche, KTM, Multicar, Spyker a Ford. Ve své cenové kategorii nemá konkurenci, nejbližší výrobky v cenách do 10 tis. Kč pouze systém VCDS kopírují. Diagnostiku VCDS nabízíme v nejvybavenějších profisadách za standardní cenu. Ke každému kabelu - zaškolení zdarma. 

Originálním OEM diagnostickým (Dealer Level) nástrojem používaným v autorizovaných servisech je VAS a ODIS.

Vozidla Audi kompatibilní s diagnostikou VCDS (VAG-COM):

Zpět na stránku sériová diagnostika


.