Vítejte na autodiagnostik.cz. Můžete se

Back to Top


Vážení návštěvníci,
objednávky prosíme nyní pouze telefonicky na bezplatné lince 800 66 44 66, nebo na E-mailové adrese jarkovska@autodiagnostik.cz.

Právě migrujeme na nový internetový obchod. Omlouváme se za případné zdržení.


Adaptér Safety BNC-banánek 2X4mm

Podrobnosti

Adaptér Safety BNC-Banánek 2x4mm

BNC bezpečnostní adaptér disponuje ochrannými prvky, jak na straně BNC vidlice, tak na straně dvoupólového konektorového vstupu pro banánkové konektory 4mm. Z hlediska bezpečnosti splňuje Adaptér Safety BNC bezpečnostní třídu CAT III. Kvalitativně patří adaptér k naprosté špičce, kterou je možné na českém trhu koupit. Adaptér se používá jako redukce pro přímé napojení 4mm konektorů na vstup osciloskopu. Použít lze např. při napojování měřícího a kontrolního vedení nebo při propojování 4mm konektorů proudových kleští, které nejsou vybaveny BNC konektorem atd. 

Konstrukce a tělo adaptéru je vyrobeno z odolného plastu. BNC vidlice a konektorové zásuvky 4mm jsou vybaveny ochrannými prvky, které zabraňují zásahu el. proudem při doteku. Pokud vyžadujete vysokou kvalitu s ohledem na bezpečnost a dlouhodobé používání, pak by adaptér Safety BNC neměl chybět ve Vašem vybavení.


Ukázky

Datasheet Není k dispozici
Videa Není k dispozici
Obrázky Není k dispozici

Hodnocení

Hodnocení produktu: Adaptér Safety BNC-banánek 2X4mm

Jak hodnotíte tento produkt? *

  1 hvězda 2 hvězdy 3 hvězdy 4 hvězdy 5 hvězdy
Technická podpora
Uživatelská přívětivost
Užitnost
Kompatibilita
Cena/výkon

Související produkty